KSMMMO ve Ziraat Bankası kredi protokolü imzaladı

Kocaeli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası KSMMMO ile Ziraat Bankası arasında mesleğe yeni başlayan Mali Müşavirler için faiz indirimli “Kredi P...

BÜYÜT

Kocaeli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası KSMMMO ile Ziraat Bankası arasında mesleğe yeni başlayan Mali Müşavirler için faiz indirimli “Kredi Protokolu” imzalandı.

Avrupa Yatırım Fonu Kredilerinden Ziraat Bankası aracılığı ile, yeni meslek hayatına atılmış kişilere kullandırılan 50.000 TL’ye kadar ve düşük faizli işletme kredisinden, Yeni Mali Müşavirliğe başlamış üyelerinin de yararlandırılması için KSMMMO ile Ziraat Bankası İzmit Alemdar Şubesi arasında bir kredi protokolü imzalandı.

BAYANLARA FAİZ İNDİRİMİ VAR
Ziraat Bankası Alemdar Şubesi Müdürü Arif Yıldırım, Ticari Yönetmen Çağla Polat ve KSMMMO Başkan Yardımcısı Ali Odabaş ile Genel Sekreter Mustafa Taşpınar’ın imzaladığı kredi protokolü ile, faaliyet süresi 5 yılın altında ve 10 kişiden daha az çalışanı olan mali müşavirlerin yararlanabileceği ve düşük dosya masraflı bu kredide, bayan üyelere ayrıca %10’luk bir faiz indirimi daha uygulanacağı açıklandı. Bu kredi için Kocaeli merkezde Alemdar Şubesi, ilçelerde de Ziraat Bankası’nın diğer şubelerine müracaat edilebilecek.

09 Mart 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR