KOTO’dan “vefa” gecesi

KOTO’nun düzenlemiş olduğu ‘Vefa Gecesi’nde eski KOTO başkanları, eski meclis başkanları ve üyeleri olmak üzere toplam 180 kişiye plaket verildi.Kocae...

BÜYÜT

KOTO’nun düzenlemiş olduğu ‘Vefa Gecesi’nde eski KOTO başkanları, eski meclis başkanları ve üyeleri olmak üzere toplam 180 kişiye plaket verildi.

Kocaeli Ticaret Odası (KOTO)’nun düzenlemiş olduğu ‘Vefa Gecesi’ ve plaket töreni önceki akşam KOTO Binası’nda gerçekleştirildi. KOTO’nun eski başkanları, meclis başkanları ve üyeleri olmak üzere toplam 180 kişiye plaketin verildiği gecede Vali Yardımcısı Ali Sözen, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AKP Kocaeli Milletvekillerinden Zeki Aygün, İlyas Şeker, Sibel Gönül, Milli Eğitim Müdürü Nevzat İspirli, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ve çok sayıda davetli de hazır bulundu.

“İNSANİ DEĞERLER”
Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren Başkan İbrahim Keleş, yaptıkları çalışmalarla odanın büyümesine vesile olan meclis başkanları, yönetim kurulu başkanları ve meclis üyelerine şükran duygularını belirtmek amacıyla düzenlenen bu plaket törenine katılan herkese teşekkür ederek, “Milletler tarihleriyle nasıl gururlanırsa kurumlar da geçmişleriyle öyle onurlanırlar. Yapılanların unutulmaması ve hatırlanmak en temel insani değerlerdir” dedi.

“HAYAT İMTİHAN”
Ardından söz alan Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ise geceyi düzenleyenleri tebrik ederek, “Türk halkı vefakardır, unutmaz. İnsanlar yaşlandıkça sevgi ve ilgiye daha çok ihtiyacı oluyor. Hayat hep imtihan. Sürekli sınav içindeyiz. Severek yaptığımız işler sonucunda da bu gibi örnekler bırakıyoruz” diyerek sözlerini tamamladı. Konuşmalar sonrası plaket töreni gerçekleştirildi. Program kokteyl ile son buldu.

27 Ocak 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR