SEDAŞ ve Elektrikçiler Odalarının toplantısında yeni kararlar alındı

SEDAŞ yöneticileri ile Kocaeli, Sakarya, Bolu, Düzce ve Gebze’nin elektrikçiler odalarının başkanları ile düzenlenen iletişim toplantısında bir araya...

BÜYÜT

SEDAŞ yöneticileri ile Kocaeli, Sakarya, Bolu, Düzce ve Gebze’nin elektrikçiler odalarının başkanları ile düzenlenen iletişim toplantısında bir araya geldiler. Toplantıda alınan önemli kararların uygulanması ile mesleki anlamda elektrikçilere kolaylık sağlanması hedeflenirken, karşılıklı olarak verimli çalışma esası gözetildi.

 

BAŞKANLAR DA KATILDI

SEDAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sami Güven ve Dağıtım Direktörü Yunus Bekircan’ın da yer aldığı toplantıda SEDAŞ yöneticilerinden Ölçme ve Veri Yönetimi Grup Müdürü Erol Sancak, AG Ölçüm Müdürü Gürcan Seymen, AR-GE Planlama ve Şebeke Sağlama Müdürü Ayşegül Kaya, Müşteri Hizmetleri Merkezleri Müdürü Arzu Karaduman, Kurumsal İletişim Müdürü Ayhan Erkovan, Kocaeli Elektrikçiler Odası Başkanı Mustafa Kocagöz, Gebze Elektrikçiler Odası Başkanı Mikail Aydemir, Düzce Elektrikçiler Odası Başkanı Serhat Geçtim, Bolu Elektrikçiler Odası Başkanı Mustafa Yaman ve Sakarya Elektrikçiler Odası Başkanı Mecit Şen toplantıda hazır bulundu.

 

“KARARLARIN TAKİPÇİSİYİM”

Toplantıda konuşan Bekir Sami Güven, odaların SEDAŞ’ın en önemli iş paydaşları içinde yer aldığını belirterek, “Görüş ve önerileriniz bizim için çok önemli. Daha verimli ve sorunsuz bir çalışma ortamı dizayn etmek için karşılıklı iletişim içinde olmayı çok önemsiyoruz. İletişim toplantımızda görüşülen ve alınan kararların takipçisi olacağım” dedi. Oda başkanları da amaçlarının uyum içinde çalışarak bölgelerdeki uygulamaların sorunsuz olarak gerçekleşmesini sağlamak olduğunu belirterek toplantının önemine değindiler.

17 Haziran 2015 Kocaeli- Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR