Özkök’ten Ellibeş’i ziyaret

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’in İzgaz ile ilgili girişimleri doğrultusunda, İzgaz Gen. Müd Yrd. Mehmet Gökalp Öztürk, Belediye Başkanı Mehm...

BÜYÜT

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’in İzgaz ile ilgili girişimleri doğrultusunda, İzgaz Gen. Müd Yrd. Mehmet Gökalp Öztürk, Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’i makamında ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu. Ziyarette Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, İzgaz Hizmetlerinin aksamaması noktasındaki beklentilere yakında kesin cevap verilecek dedi.

 

İzgaz Gen. Müd. Yrd. Özkök, İzgaz’ın Gölcük ile alakalı programı hakkında yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’in de destekleriyle önümüzdeki günlerde önemli ve halkın beklentilerine yönelik güzel gelişmeleri yaşayacağız. Amacımız Gölcük Halkına en güzel şekilde hizmet üretmektir bunun için İzgaz olarak hassasiyetimiz en üst seviyededir dedi.

 

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük Halkımızın içi rahat olsun zira yakında bu konu kesin çözüme kavuşacak. Gölcük Belediyesi olarak her zaman Halkın ihtiyaçlarına yönelik hizmetlerin sunulmasında, projeler üreterek hayata geçirmemizdeki samimiyetimiz bilinmektedir. İzgaz konusuyla da yakinen ilgileniyoruz.  Bu konudaki hassasiyetinden dolayı ve çalışmaların sonuçlanması noktasındaki ilgisinden dolayı İzgaz Gen. Müd. Yrd. Özkök’e teşekkür ediyorum dedi.

28 Ağustos 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR