Mutlu: Koalisyon kurulmazsa millet cezayı keser

Saadet Partisi İzmit İlçe yönetiminin haftalık toplantısı önceki gün parti binasında gerçekleşti. toplantı öncesinde basın mensuplarına açıklamalarda...

Saadet Partisi İzmit İlçe yönetiminin haftalık toplantısı önceki gün parti binasında gerçekleşti. toplantı öncesinde basın mensuplarına açıklamalarda bulunan ilçe başkanı Av. Zafer Mutlu, Şanlıurfa’nın Suruç ilçesindeki terör saldırısını kınadı. 32 gencin kaybedilmesi nedeniyle üzüntü içinde olduklarını belirten Mutlu, “Saldırı ile ilgili tüm gerçeklerin ortaya çıkarılmasını istiyoruz” dedi.

 

KOALİSYON KURULMAZSA MİLLET CEZAYI KESER

Türkiye’nin zor bir dönemden geçtiğini dile getiren Mutlu, “Bu kadar sıkıntı ortadayken ülkenin yönetiminin hala belirlenememiş olması sorunun daha da büyümesine neden olur. Bu yüzden bir an önce koalisyon hükümetinin kurulması gerekmektedir. Partiler kendi menfaatlerini ülke menfaatlerinin üzerinde görmemelidir. Artık kavga etmeyin. Ancak hükümeti kurmaya yanaşmayan siyasi partilere olası bir erken seçimde milletimiz gerekli cezayı verecektir” dedi.

 

KIBRIS HAREKATININ 41. YILINI KUTLADI

20 Temmuz’da Kıbrıs Barış Harekatı’nın 41. yılını kutladıklarını dile getiren Mutlu, “Bu zafer CHP ve Milli Selamet Partisi koalisyon hükümetinin zaferidir. Bu sonuç koalisyonların başarılı olabildiğinin en büyük misallerindendir. Bugün parlamentoda Saadet Partisi olsaydı yaşanan kritik süreçte ülkedeki hükümet belirsizliği ortadan kalkar ve parlamentoda mutlaka bir hükümet kurulurdu” diye konuştu. Mutlu, ayrıca, teşkilatlarının erken seçime hazır olmalarını da istedi.

22 Temmuz 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

İzmit - Millet size ceza keseli çok oluyor. Başarısızlığın böylesi görülmemiş hala çıkıp konuşabiliyorlar. Siyaseti aştı artık hastalık haline geldi.Yahu bir dön aldığın oya bak bari ortalarda görünme derler adama. Muhalefet hasta ve acilen tedavi edilmesi gerekiyor.

Yanıtla . 0Beğen 22 Temmuz 14:46
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR