Çayırova Belediyesi'nin internet sayfası yenilendi

www.cayirova.bel.tr adresini tıklayan ziyaretçiler, Çayırova’ya dair her şeyi yenilenen sayfada bulabiliyor.Zengin İçerikİnternet sayfasına farklı bir...

BÜYÜT

www.cayirova.bel.tr adresini tıklayan ziyaretçiler, Çayırova’ya dair her şeyi yenilenen sayfada bulabiliyor.

Zengin İçerik
İnternet sayfasına farklı bir görünüm ve içerik kazandıran Çayırova Belediyesi, göze hoş gelen zengin içeriğiyle Çayırova’lılara hizmet veriyor. Bilgi İşlem Müdürlüğü tarafından revizesi gerçekleştirilen ve diğer müdürlükler tarafından da desteklenen yeni sayfada Çayırova’ya dair en geniş güncel bilgiler ve fotoğraflar, belediyenin yürüttüğü kentsel dönüşüm projeleri ve sosyal projeler detaylı bir şekilde incelenebiliyor.

Çayırova’ya Dair Her Şey
Ziyaretçiler, www.cayirova.bel.tr adresine tıklayarak, belediyeye ait güncel haberleri okuyabiliyor. İnternet üzerinden vergi ödeme dahil her türlü işlemi gerçekleştirirken, 3 D sistemi ile Çayırova’yı sanal olarak gezme imkanı ilerleyen zamanda sunulacak. Bina adres, imar ve ada parsel, vergi mükellef ve yapı ruhsat bilgilerine 24 saat ulaşılabilen sitede ziyaretçiler, 3 D sistemi sayesinde kentsel dönüşüm projelerini, caddeleri, kamuya ait binaları, parkları, sağlık kuruluşlarını gezilecek yerleriyle tüm Çayırova’yı 3 boyutlu olarak görebilecek.
 

Çayırova Belediyesi’nin Çalışmaları ve Projeleri Sitede Yer Alıyor
www.cayirova.bel.tr adresinden ziyaret edilebilen sitede vatandaşlar cenaze, defin işlemleri, çevre temizlik vergisi, emlak vergisi, evlenme ve küşat işlemleriyle ilgili merak ettikleri konulara ve sorulara yanıt bulabiliyor. Belediyenin yürüttüğü sosyal projelerden nasıl yararlanabileceği detaylı bir şekilde aktarıldığı sitede vatandaşlar tüm hizmetlerden yararlanabiliyor.

 

Meclis ve İhaleler Canlı Olarak Yayınlanıyor
Görsel tasarım ve içerik olarak eskisinden farklı özellikler taşıyan yeni siteyle birlikte, vatandaşların belediye ile olan tüm işlemlerini elektronik ortamda yapılabileceği sitenin içerisinde bilgi edinme ve Beyaz Masa için oluşturulan linklerden de vatandaşlar istek ve taleplerini doğrudan belediyeye iletebilecekler. Sitenin tamamen aktif hale geçmesi ile birlikte birçok hizmeti de vatandaşın ayağına getiren Çayırova Belediyesi meclis ve ihalelerde de siteden canlı yayın yapacak. Belediye meclis salonunda gerçekleştirilen ihaleleri ve meclis toplantılarını canlı olarak izlemek isteyen vatandaşlar www.cayirova.bel.tr adresini tıklayarak gerekli linkle canlı yayın görüntülerine anında ulaşabiliyor.

E-Belediye
Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş, e-belediyecilik çalışmaları kapsamında ve yenilikleri siteye kazandırma adına internet sayfasında değişiklik yaptıklarını belirterek, “Yeni web sayfamız, vatandaşlarımızın Çayırova hakkında her bilgiye kolaylıkla erişebilmesi için tasarlandı. Sitemizin görselliği arttı ve dinamik bir yapıya kavuştu. Çayırovalılar, Çayırova’ya dair her şeye, sürekli güncellenen sayfamızdan ulaşabilecekler” dedi.

08 Şubat 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR