Seymen’de eğitim başladı

2012-2013 öğretim yılı, Özel Seymen Eğitim Kurumlarında başladı…23.08.2012 tarihinde İzmit ve Darıca yerleşkesinde tüm kurum paydaşları, idareciler, k...

BÜYÜT

2012-2013 öğretim yılı, Özel Seymen Eğitim Kurumlarında başladı…
23.08.2012 tarihinde İzmit ve Darıca yerleşkesinde tüm kurum paydaşları, idareciler, kuruma yeni katılan personel ile birlikte yeni dönem öğretim süreci başladı. Kuruma yeni katılan personelin tanıtımı ile başlayan program okul idarecilerinin bölümleri ile ilgili genel açıklamaları öğretmen ön görüleri ile devam etti.

YENİ EĞİTİM YILI

Yeni dönemde yeni yaklaşımlar eğitimin geleceğine ilişkin perspektifleri içeren seminer sunumuyla tüm okul personeli bilgilendirildi. 24.08.2012 tarihinde İzmit ve Darıca Yerleşkesi idareci ve öğretmenleri ortak çalıştay gerçekleştirerek özellikle bu yılın 30. Yıl olması sebebiyle önermeler değerlendirilip projeler bazında neler yapılacağı kararlaştırıldı.

NİCE 30.YILLARA
Okul kurucu temsilcisi Hamiyet Satı, “Bu yıl ve gelecek yıllarımızda daha da başarılı olmanın sorumluluğuyla hareket ederek nice 30.yıllara ulaşma arzusundayız. Yeni Öğretim yılında İdareci ve öğretmenlerimiz başta olmak üzere tüm öğrencilerimize şimdiden başarılar diliyorum.” dedi. Genel Müdür Murat Kaya, “ Bu yıl yoğun talep karşısında halkımızın ilgisi ve sevgisiyle kontejanlarımız %100 doluluk oranına ulaşmıştır” dedi. Özel Seymen’de ana sınıflar ve 1.sınıflar 10 Eylül’de derse başlıyor.

29 Ağustos 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR