AKP İzmit mahalle turunda

AKP İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz ve beraberindeki heyet Serdar, Zabıtan ve Yenidoğan Mahallerini ayrı ayrı ziyaret etti.AKP İzmit İlçe Başkanı Ali K...

BÜYÜT

AKP İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz ve beraberindeki heyet Serdar, Zabıtan ve Yenidoğan Mahallerini ayrı ayrı ziyaret etti.

AKP İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz ve yöneticilerin mahalle ziyaretleri sürüyor. Korkmaz, beraberinde ilçe başkan yardımcıları Yusuf Sami Çınar, Kadir Cansever, Özcan Aygün, Ali Rıza Sevim, Ahmet Kır ve ilçe yöneticileri Yusuf Yıldız, Yücehan Canıgeniş ile beraber Serdar, Zabıtan ve Yenidoğan Mahallerini ayrı ayrı ziyaret etti.

DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ
AKP Yenidoğan Mahalle Başkanı Ergün Mencik, faaliyetlerle ve mahallenin sorunları ile ilgili bilgi verdi. 2013 yılının ilk toplantısını ilçe başkanımız Ali Korkmaz ve ilçe yöneticileri ile beraber yapmanın mutluluğunu yaşıyorum. Mahalle teşkilatı olarak 2013 yılında durmadan ev ev gezerek tüm mahalledeki halkımıza ulaşacağız” dedi.

CHP ŞOV YAPIYOR
AKP İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz da konuşmasında, “CHP İzmit İlçe Başkanı bir mahalleye gitmiş, o mahalleye hizmet gitmiyor demiş,CHP bir yere gidiyor, CHP’ye üye olan aynı kişileri haber olsun diye bir daha üye yapıyorlar. Ondan sonra mahallelerde şov yapıyoruz diyorlar. Biz tüm mahallerimizi tüm halkımızı çok seviyoruz. Biz onlar gibi bir iki mahalleye gitmiyoruz, biz her gün halkın içinde esnafımızın yanında kısacası Ak parti olarak biz her yerdeyiz. Bundan sonra haftada iki gün farklı mahallerimizi ziyaret edeceğiz” dedi.

10 Ocak 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR