Bayılan hastaya İlk Yardım Başkan’dan

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İzmit Kuruçeşme’de aracıyla yol alırken, bir bayanın bayıldığını gördü. Aracını durdurarak,...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İzmit Kuruçeşme’de aracıyla yol alırken, bir bayanın bayıldığını gördü. Aracını durdurarak, hemen fenalaşan bayanın yardımına koşan Başkan Karaosmanoğlu, acil müdahale için Büyükşehir’in ambulansını yönlendirdi.

İLK MÜDAHALE BAŞKAN’DAN
Kuruçeşme’de oturan Şise Altuntaş isimli bayan, ailesiyle birlikte evlerine girmek için özel araçlarından indiği sırada birden fenalaştı. Bayanın bayıldığını ve ailesinin çaresizlik içinde ona müdahale etmeye çalıştığını gören Başkan Karaosmanoğlu, hemen aracını durdurdu. Fenalaşarak bayıldığı anlaşılan Şise Altuntaş ve ailesiyle yakından ilgilenen Başkan Karaosmanoğlu, hemen Büyükşehir’in ambulans servisini arayıp, hastaya acil müdahalede bulunmaları için çağırdı.

AMBULANSI BAŞKAN YÖNLENDİRDİ
Hızla olay yerine gelen Büyükşehir Ambulansı’ndaki sağlık personeli, Şise Altuntaş’a ilk müdahaleyi yaptıktan sonra Seka Devlet Hastanesi’ne kaldırdı. Şise hanımın hastaneye kaldırılmasının ardından ailesi, kendileriyle yakından ilgilenen ve gerekli müdahalenin hızla yapılmasını sağlayan Başkan Karaosmanoğlu’na teşekkür etti. Başkan Karaosmanoğlu, Şise hanımın hastanedeki durumuyla ilgili de yetkililerden bilgi aldı. Şise Altuntaş’ın hastanede yapılan tedavisinin ardından önemli bir rahatsızlığı olmadığının anlaşıldığı ve taburcu edildiği öğrenildi.

21 Temmuz 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR