Saadet Gebze kadınlarda bayrak değişimi

“HEDEFİ BAYRAĞI DAHA İLERİYE TAŞIMAK OLMALI” Saadet Partisi Gebze İlçe Kadın Kolları Başkanı Nesrin Özkan’ın Milko Kuruluşlarından olan Cansuyu De...

BÜYÜT

“HEDEFİ BAYRAĞI DAHA İLERİYE TAŞIMAK OLMALI”

Saadet Partisi Gebze İlçe Kadın Kolları Başkanı Nesrin Özkan’ın Milko Kuruluşlarından olan Cansuyu Derneği yönetimine geçmesinin ardından İl Kadın Kolları tarafından Şükran Gümüş hanımefendinin İlçe Kadın Kolları Başkanı olarak atandığını ifade eden Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanı Nurettin Çelik, “Eski başkanımızın teşkilatımızda emeği ve gayreti çoktur. Umuyoruz ki yeni atanan başkanımızda aldığı bayrağı daha ilerilere götürmek için canla başla çalışacaktır” dedi.

 

“HERKESE ULAŞACAĞIZ”

Kendisine çok büyük bir görev tevdi edildiğini ifade eden Kadın Kolları Başkanı Şükran Gümüş, “Aldığım bu büyük vazifeyi canla başla çalışarak yapmaya çalışacağım. İlk önce yeni yönetimimizi oluşturarak çalışmalara başlayacağız. Ardından saha inerek Mahalle çalışmalarını gerçekleştireceğiz. Hedefimiz Gebze’de ulaşmadık bayan kalmayacak şekilde çalışmak olacaktır” dedi.

 

ŞÜKRAN GÜMÜŞ KİMDİR?

1973 Kadıköy/ İstanbul doğumlu olan Şükran GÜMÜŞ ilk, orta ve lise eğitimini Darıca’da tamamlamış olup, halen ilahiyat fakültesinde eğitimini devam ettirmektedir.

Çeşitli dönemlerde sosyal faaliyetlerde bulunan dernek ve vakıflarda kurucu başkan ve yönetici olarak görev yapmıştır.

Beş yıl süre ile mesleği olan muhasebe işletmeciliği yapan Şükran GÜMÜŞ, 9 yıldır kuruluşunu kendisinin yaptığı özel kreş işletmeciliği ve yöneticiliğini yapmaktadır.

Farklı zamanlarda Kişisel Gelişim, çocuk bakım ve eğitim programları ile iletişim konularında seminer ve eğitim programlarına katılmış ve bu konularda eğitim almıştır.

Evli ve biri kız, biri erkek olmak üzere iki çocuk sahibi olan Şükran GÜMÜŞ, orta derecede İngilizce ve Arapça bilmekte olup, 17 yıldır Gebze’de ikamet etmektedir.

15 Eylül 2014 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR