DSP’de İl Başkanı Çetin Çavuş

Yakup Kalmuk'un milletvekili aday adayı olmak için istifa etmesiyle boşalan DSP İl Başkanlığı’na bir dönem Derbent Belediye Başkanlığı da yapan Çetin...

BÜYÜT

Yakup Kalmuk'un milletvekili aday adayı olmak için istifa etmesiyle boşalan DSP İl Başkanlığı’na bir dönem Derbent Belediye Başkanlığı da yapan Çetin Çavuş atandı.

DSP İl Örgütü’nde Yakup Kalmuk’un milletvekili aday adayı olmak için istifa etmesiyle boşalan İl Başkanlığı görevine yönetim kurulu üyeleri arasından 2 dönem üst üste Derbent Belediye Başkanlığı yapan Çetin Çavuş atandı. İl Sekreterliği görevine ise Yönetim Kurulu üyesi Hacer Yüce getirildi. Çavuş, başkanlık görevini vekaleten yürüten Hüseyin Duluç’tan dün itibariyle görevi devraldı. Çavuş, “Siyasete yabancı değilim. Zaten teşkilatın içinden geliyorum. Parti politikalarını en iyi şekilde temsil etmek amacıyla görevimi teslim almış bulunmaktayım” şeklinde konuştu.

BARAJI AŞACAĞIZ
İttifak konusuna değinen Çavuş, “Yapılacak ittifakların bünyeye uygun olması lazım. Genel merkezin kararları doğrultusunda hareket edeceğiz. Amacımız DSP’nin eski günlerine geri dönmesidir. Yapacağımız çalışmalar doğrultusunda geçen seçime göre daha çok oy alacağımıza inanıyorum. En yakın zamanda örgütlerimiz ile toplantı yapacağız ve çalışmalarımıza başlayacağız” dedi. “Partinin görüşü önemli, benim ki değil” diyen Çavuş, “Kendi görüşüm ikinci planda, en yakın zamanda örgütlerimizin içindeki boşlukları dolduracağız. Amacımız her evden bir oy almak ve insanlara ulaşmak. Barajı aşmak için çalışacağız” şeklinde konuştu.

06 Nisan 2011 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR