Sağlık personeli alınmalı

        Türk Sağlık-Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker ve beraberindeki heyet, önceki gün Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekim...

 

 

 

 

Türk Sağlık-Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker ve beraberindeki heyet, önceki gün Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekim Yardımcısı Prof. Dr. Faruk Erdem’i makamında ziyaret etti. Çeker’e ziyaretinde; başkan yardımcısı Sema Gümüş, İzmit İlçe Temsilcisi Uğur Köksal ve iş yeri baş temsilcisi Burcu Görüş eşlik etti.

 

PERSONEL ALINMALI

Buluşmada Ömer Çeker, kendilerine iletilen sorunlarla ilgili bilgiler verirken, Prof. Dr. Faruk Erdem de konuklarına ziyaret nedeniyle teşekkür etti. Ziyaret sonrası açıklama yapan Çeker, “Çalışanların bizlere ilettiği sorunları hocamızla paylaştık. Çözüm talebimizi ilettik. Kurumdaki iş yükü her geçen gün artmaktadır. Mevcut personelle artan iş yükünü karşılamak mümkün değildir. Acilen sağlık personeli alımına gidilmelidir” dedi.

 

45 HASTA BAKICI VAR

Kurumda 45 hasta bakıcısının bulunduğunu söyleyen Çeker, şöyle konuştu: “Bu personel genelde idari kesimlerde görev yapıyor. Hasta bakıcı kadrolarındaki personel veri hazırlama kadrosuna geçirilmeli. Bu arkadaşlarımızın yerine konusunda daha deneyimli hemşire alınmalıdır. Bu şekilde hemşire açığının da giderilmesine katkı sağlanmış olunur” dedi.

18 Mayıs 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR