Işık “ sağlıkta dev adımlar attık “

Milletvekili Işık, hastane başhekimi Zekeriya İlçe’ye yaptığı ziyarette hükümet olarak sağlıkta dev adımlar yaptıklarını belirterek “ İktidarımız döne...

BÜYÜT

Milletvekili Işık, hastane başhekimi Zekeriya İlçe’ye yaptığı ziyarette hükümet olarak sağlıkta dev adımlar yaptıklarını belirterek “ İktidarımız döneminde sağlık alanında dev adımlar attarak, dev yatırımlara da imza attık, atmaya da devam edeceğiz. Bunlardan birisi de Derince Eğitim Araştırma hastanemizdir ” dedi. Hastanenin alanının artık diğer illere de hitab ettiğinin altını çizen AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık “ Derince Eğitim Araştırma hastanemiz beş yıldızlı otel gibidir ayrıca, üniversite hastanesi seviyesine gelmiştir ” şeklinde görüş bildirdi.

TEBRİK ETTİ
Daha sonra geçtiğimiz günlerde birçok hastanede başarılamayan bir kalp ameliyatını başarı ile gerçekleştirerek adından çok söz ettiren kalp damar cerrahi şefi doç.dr. Cevdet Uğur’u da tebrik eden Fikri Işık “ geçtiğimiz günlerde yaptığınız başarılı bir kalp ameliyatını gerçekleştiren tüm ekibinizi ve sizleri tebrik ediyorum ” dedi.

KANDIRA DEVLET HASTANESİ İHALESİ 20 TEMMUZ DA
Ziyaret sırasında Kocaeli’de sağlık alanında yapılan yatırımlara hızla devam ettiklerini açıklayan AK Parti Kocaeli milletvekili Fikri Işık “ Uzun çalışmalardan sonra gerek bakanımız gerekse milletvekili arkadaşlarımızla birlikte Kandıra’ya çok modern bir proje ile hastanemizi kazandırıyoruz. İlk etapta 50 yataklı olarak yapılacak olan Kandıra Devlet Hastanesi’nin ihalesi 20 temmuz da gerçekleşecektir. TOKİ tarafından yapılacak olan hastanemiz şimdiden Kandıra ve çevresindeki vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun ” dedi.

Hastane başhekimi Doç.Dr. Zekeriya İlçe ise kendisine yapılan ziyaretten dolayı milletvekili Fikri Işık’a teşekkür ederek, hükümetin yaptığı çalışmalardan dolayı Işık’ı tebrik etti.

27 Haziran 2011 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR