“Doğan hep aramızdaydı”

  İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan büyük önem verdiği esnaf ziyaretlerini aralıksız olarak sürdürüyor. “Belediye Başkanının bir görevi de yaşam...

BÜYÜT

 

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan büyük önem verdiği esnaf ziyaretlerini aralıksız olarak sürdürüyor. “Belediye Başkanının bir görevi de yaşam kalitesini artıracak ve şehrin ekonomisini yükseltecek her türlü projeyi planlamak ve gerçekleştirmektir” diyen Başkan Doğan son olarak İstiklal Caddesi esnafını ziyaret etti.

ZAMAN DEĞİŞİM VE

MARKALAŞMA ZAMANI

İzmit Belediye Meclis Üyesi İsmail Gündaş’ın kendisine eşlik ettiği esnaf ziyaretinde esnaflarla karşılıklı fikir alışverişinde bulunan Doğan “Bugüne kadar İzmit’in gelişimi için, esnaflarımızın daha rahat koşullarda hizmet verebilmesi için gece gündüz çalıştık. Şehrin ekonomisini kalkındıracak projelere imza attık. Bu bundan sonraki dönemde de böyle olacak. Şehrimizi turizm kenti yapma hedefimizde kararlılıkla yürüyeceğiz. Zaman değişime, markalaşmaya ayak uydurma zamanı. Eskide takılı kalmak, eskisi gibi sanmak olmaz. Her şey gibi yönetim anlayışı da değişiyor. Ayak uydurmalıyız ki şehrimiz gelişsin, esnafımızın yüzü gülsün” dedi.

PROJELERİN DOMİNO ETKİSİ

Başkan Doğan “Yeni nesil belediyecilik anlayışında şehirde domino yaratacak ve ekonomik gelişimi hızlandıracak projeleri öncelikli olarak hayat geçirmek var. Biz de bu şekilde hareket ediyoruz. Yaptığımız projelerle o bölgede bulunan esnafımıza hareket geliyor, bereket geliyor. Biz çalışacağız, İzmit kazanacak, biz çalışacağız esnafımız kazanacak” dedi. Başkan Doğan “Yıllardır her gün bir aradayız. Ben onları, onlar beni bilir. Aramızda asla bozulmayacak, ancak güçlenecek güzel bir bağ var” diyerek esnaflarla olan iletişiminin çok güçlü olduğunu ifade etti.

Seçim var diye

gelenlerden değil

Başkan Doğan’ın kendilerini sık sık ziyarete geldiğini ifade eden İstiklal Caddesi esnafı “Başkan görevi süresinde defalarca dükkanımıza geldi, bizleri ziyaret etti. Seçim yaklaşınca bizi tanıyanlardan olmadı. Her zaman aramızdaydı, yine aramızda” diyerek Başkan Doğan’ın çalışmalarını takdir ettiklerini söylediler.

24 Ocak 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR