“Milli iradeye müdahale operasyonu”

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı görevine gelen Fikri Işık, Büyükşehir ve Valilik ziyaretleri ardından AKP İl Teşkilatı’na ziyaret gerçekleştirdi....

BÜYÜT


Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı görevine gelen Fikri Işık, Büyükşehir ve Valilik ziyaretleri ardından AKP İl Teşkilatı’na ziyaret gerçekleştirdi. Işık, 30 Mart yerel seçimlerinin önemine değinerek: “Bu operasyonların adı milli iradeye müdahale operasyonudur” dedi

Nihat Ergün yerine Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı görevine getirilen AKP Kocaeli Milletvekili Fikri Işık dün ilimizde bir takım ziyaretlerde bulundu. Sabah saatlerinde Valilik ve Büyükşehir’e ziyaret gerçekleştiren Işık, sonrasında da AKP İl Teşkilatı’na ziyarette bulundu. Kendisini AKP İl Teşkilatı’nın önünde büyük bir coşkuyla karşılayan teşkilat üyeleri arasında başta AKP İl Başkanı Mahmut Civelek, AKP Kocaeli Milletvekilleri Mehmet Ali Okur, İlyas Şeker, ilçe belediye başkanları, AKP ilçe başkanları yer aldı.

GÖNLÜMÜZE TAHT KURDU
AKP İl Teşkilatı’nın toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda ilk olarak söz alan Mahmut Civelek, çok güzel bir gün yaşadıklarının altını çizdikten sonra: “Fikri Işık, çalışkanlığı, teşkilatla olan ilişkileri bakımından gönlümüze taht kuran bir isim. Başbakanımız kendisini bakanlık göreviyle ödüllendirdi. Hizmetlerinin devamını da kendisinden bekliyoruz. Kocaeli teşkilatlarının mayası sağlamdır. Güçlü bir teşkilat yapımız var” şeklinde konuştu.

KİTLE PARTİSİYİZ
Ardından söz alan Fikri Işık da çok güzel bir devir teslim töreni yaptıklarını hatta bu törende bir vukuat yaşanmadığı için bu törenin ulusal basında çok fazla yer almadığını belirterek: “Nihat Ergün ilkeli ve temiz bir siyaset yaptı. Bu değişimin son yaşanan olaylarla bir ilgisi yok. Önümüzde gerçekleştirilecek olan üç önemli seçim var. AKP olarak kitle partisiyiz. Bunu her seçimde sonuca dönüştürmeyi de biliyoruz. Kadınlarımızın da bu süreç de aldığı rolü es geçemeyiz” dedi.

YIPRATMAYA ÇALIŞIYORLAR
AKP’li kadınları arı kovanından çıkan arılara benzeterek sözlerini sürdüren Işık: “Kapı kapı, mahalle mahalle dolaştılar. Gençlerimiz de beyin ve bilek güçleriyle önemli hizmetlerde bulundular. 30 Mart yerel seçimleri öyle sıradan bir seçim değil. Bu küresel ve kirli operasyona karşı bir seçim olacak. Güçlenen Türkiye egemen güçleri tehdit ediyor. Mayıs ayında başlayan ekonomik olaylar ardından yaşanan Gezi olayları ve şimdi de bu operasyonlarla bizi yıpratmaya çalışıyorlar” ifadelerini kullandı.

TEŞKİLATLARINDAN ŞÜPHEM YOK
Operasyonu düzenleyenlerin köklerinin burada olmadığını kaydeden Fikri Işık: “Kocaeli teşkilatlarından hiçbir şüphem yok. Türkiye’ye kimsenin operasyon yapamayacağını 30 Mart’ta göstereceğiz. Seçimlere son üç ay kala bunların yaşanması bizi düşündürüyor. Bunun adı milli iradeye müdahale operasyonudur” diyerek sözlerini noktaladı.

27 Aralık 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR