AKP’de Baran’a coşkulu tanıtım!

      AKP Teşkilatı’nın aday tanıtım programı bu kez Körfez’de yapıldı. Mevcut başkan Yunus Pehlivan yerine İsmail Baran’ın aday gösterildiği Körfez’d...

 

 

 

AKP Teşkilatı’nın aday tanıtım programı bu kez Körfez’de yapıldı. Mevcut başkan Yunus Pehlivan yerine İsmail Baran’ın aday gösterildiği Körfez’de yapılan tanıtım toplantısı coşkulu geçti. Körfez’de bulunan bin 50 kişilik kapasiteye sahip Yarımca Kültür Merkezi’nde coşkulu bir şekilde gerçekleştirilen programa Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AKP İl Başkanı Mahmut Civelek, Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan, Derince Belediye Başkanı Aziz Alemdar, Derince Belediyesi Başkan adayı Ali Haydar Bulut, Körfez İlçe Başkanı Osman Badem, İl Kadın Kolları Başkanı Oya Tunçel, İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Akın ve çok sayıda partili katıldı.

BİRLİKTE GELDİLER

Her aday tanıtımda olduğu gibi Mehter Takımı’nın besteleriyle başlayan programda partililer ellerinden AKP bayraklarını düşürmedi. Salon, balonlar ve AKP bayraklarıyla donatıldı. Salonun girişine kurulan masadan gelen katılımcılara boyunlarına takmaları amacıyla İsmail Baran yazılı ve AKP amblemli mavi-beyaz renkli atkılar dağıtıldı. Gençlerin sloganları eşliğinde salona İbrahim Karaosmanoğlu, Yunus Pehlivan, Mahmut Civelek ve İsmail Baran aynı anda girdi. ‘İşte Gençlik, işte başkan’ şeklinde sık sık sloganlar atıldı.

SALON DOLDU

Salona girildiğinde Yunus Pehlivan, Karaosmanoğlu ve Civelek’in arasında; İsmail Baran ise Karaosmanoğlu ve eşinin arasında oturdu. Mahmut Civelek, Yunus Pehlivan’a Karaosmanoğlu’nun yanında oturması için eliyle işaret ederek yer verdi. Baran ve Pehlivan hiç yan yana gelmedi. İsmail Baran kendisine slogan atan katılımcılara selamlama yapmayı ihmal etmedi. Protokolün katılımıyla oldukça kalabalık bir hal alan salonda ayakta kalanlar da oldu.

AK KADROLARLA

Açılış konuşmasını ilçe başkanı Osman Badem yaptı. Ardından konuşması için sahneye Yunus Pehlivan davet edildi. İsmail Baran kendisini sahneye çıkarken ayakta alkışladı. Gençlerin Yunus Pehlivan için söylediği ‘Yunus Başkan her zamanki yerinde’ sözlerinden oluşan şarkısı dikkatlerden kaçmadı. Bu akşam özel bir akşam diyerek konuşmasına başlayan Pehlivan, “Kartepe Belediye Başkanımızın konuşmasını dinledim. ‘Yüzde yüz aday olacağıma inandım, kırıldım, darıldım ama küsmedim’ demişti. Ne kırıldım ne incindim ne de küstüm. Bunun için sebeplerim var. Takdir ettiler geldim, takdir ettiler gidiyorum. Yeni aday arkadaşımızın hayırlı olacağına tam manasıyla inanıyorum” diyerek aday gösterilmemesinin üzüntüsünü yaşamadığını belli etti.

SÖZÜMÜZ NAMUSUMUZDUR

Karaosmanoğlu ve Civelek’in ardından söz alan İsmail Baran, çok güzel çalışmalara imza attıklarını, diğer aday adayı arkadaşlara teşekkür ettiğini kaydederek, “Körfez’de gece gündüz çalışan Yunus Pehlivan’a teşekkür ediyorum. Bizim belediyecilik anlayışımızda gece gündüz çalışmak, garibi gözetmek, gönüllere girmek, milleti dinleyerek Körfez’i hep beraber yönetmek vardır. Yola çıktığımız gün Körfez’i birlikte yönetelim dedik. Sizler nasıl bir yönetim istiyorsanız ona göre proje üreteceğiz. Sözümüz namusumuzdur” dedi.

“BİRLİKTE MEYDANA

ÇIKMA ZAMANI”

Şimdi zamanın bir araya gelme zamanı olduğunu da belirten Baran, “Adil bir yönetim için gönül birliğiyle çalışacağız. Körfez ilçemize çok daha güzel hizmetler vereceğiz. Gün meydanlara birlikte çıkma, AKP bayrağını üçüncü kez Körfez’de dalgalandırma günüdür. 30 Mart’a çok az kaldı. Gecemizi gündüzümüze katalım. Bu seçimler Baran’ı başkan yapma seçimi değil, milli mesele. Üç kat daha çalışmamıza hız verelim” şeklinde konuşarak sözlerini noktaladı. Program sonunda sahneye gelen protokol üyeleri birlik mesajları verdi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN  TIKLAYIN

http://www.kocaeligazetesi.com.tr/akp-korfez-de-baran-tanitildi-15g.htm

14 Şubat 2014 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

mamuli - seninle biraz zor artar bu oy seçim tehlikeye girdi haberin varmı

Yanıtla . 0Beğen 14 Şubat 16:59
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR