Darıca Özel Seymen’de Türkiye 1.ncileri

5 Aralık 2013 tarihinde Türkiye çapında uygulanan OKULİSTİK sınavlarında Özel Seymen Darıca Eğitim Kurumları öğrencileri Türkiye 1.si olarak okulumuza...

BÜYÜT


5 Aralık 2013 tarihinde Türkiye çapında uygulanan OKULİSTİK sınavlarında Özel Seymen Darıca Eğitim Kurumları öğrencileri Türkiye 1.si olarak okulumuza büyük gurur yaşattılar.

Özel Seymen Darıca Eğitim Kurumları 2-A sınıfından Cansu Dila Demirel, 3-B sınıfından Burcu Bilgihan soruların tümünü doğru yanıtlayarak Türkiye 1.si oldular. Özel Seymen Darıca Eğitim Kurumları’ndan yapılan açıklamada “2-A Sınıf öğretmeni Birgül Eroğlu"na ve 3-B Sınıf öğretmeni Şafak Kaya’ya emeklerinden dolayı teşekkür eder, çocuklarımızı üstün başarılarından dolayı kutlarız” denildi.
OKULİSTİK: internet üzerinden ulaşılan ilkokul 1. sınıftan 4. sınıfa ilkokul ortaokul 5. sınıftan 8. sınıfa dek bütün öğrencilerin bu öğrencilerin ailelerinin ilk ve orta okullarda görevli öğretmenlerin ve eğitim yöneticilerinin yararlanabildiği bir eğitim ve öğrenme platformu.

12 Aralık 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR