Göğdemir güven tazeledi

        Körfez Erzurumlular Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği, genel kurulunu geçtiğimizg ünlerde gerçekleştirdi. 7. olağan genel kurulda mevcut...

 

 

 

 

Körfez Erzurumlular Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği, genel kurulunu geçtiğimizg ünlerde gerçekleştirdi. 7. olağan genel kurulda mevcut başkan Yavuz Göğdemir, yeniden başkanlığa seçildi.

 

FARKLI BİR DİVAN

Kongrede divan; Kocaeli Erzurumlular Vakfı Başkanı Azmi Cihat Hatipoğlu, Kocaeli Erzurum Dernekler Federasyon Başkanı Tekin Dursun, Vahdet Şeker, Zeki Nihan ve Talat Yılmaz’dan oluştu. 300 üyesi bulunan Erzurumlular Derneği’nde 130 üyenin oyu ile Göğdemir ve yönetim kurulu güvenoyu alarak görevi devraldılar.

 

TÜTÜNÇİFTLİK’TE

ŞUBE KARARI

Divan teşekkülüne verilen talep üzerine Körfez Erzurumlular Derneği bir şubesinin de Tütütünçiftlik’te açılması kararı alındı. Bu karar neticesinde dernek yönetiminin kararı olmadan şube açılmayacağı belirtildi. Tütünçiftlik’te hazırlıkları tamamlanın ve yerin de belirlendiği şubenin açılışının kısa bir zaman içinde yapılması bekleniyor.

 

YÖNETİM ÇOK SAĞLAM

Kongrede konuşan ve yeniden seçilen Körfez Erzurumlular Derneği Başkanı Yavuz Göğdemir, “Çok iyi bir yönetim oluşturduk. Bugüne kadar yaptığımız çalışmalar, üyelerimizin de takdirini kazandı ve yeniden seçildik. Sağlam bir ekibimiz var. Üyelerimizin desteği ile çok daha başarılı hizmetler üreteceğiz” dedi. Bu arada dernek müdürlüğünü Osman Şeker’in devam ettireceği bildirildi.

 

 

Körfez Erzurumlular Derneği’nin yeni yönetimi:

 

Yavuz Göğdemir (Başkan)

Ahmet Yaşar

Bahtiyar Yelekçi

İsmail Tan

Oktay Tepe

Hamza Sucu

Ufuk Torun

Ali Kılıç

Adem Kayaoğlu

Nurullah Baran

Emrullah Kayraldağ

Serkan Polat

Mustafa Tatlı

Bilal Abuş

Zeki Kavas

Ali Baysal

Tugay Polat

Serdar Parladı

Salih Sevimli

Ömer Öztaş

Nedim Sarı

Muhsin Yıldırım

Mahmut Topal

Yusuf Avcı

18 Mayıs 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR