Pehlivan: 10 yılda güzel çalışmalar yaptık

Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan ile Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Körfez Bayburtlular Yardımlaşma ve Dayanışma Der...

BÜYÜTKörfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan ile Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Körfez Bayburtlular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ne konuk oldu.

Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan ile Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Ak Parti Körfez İlçe Başkanı Osman Badem, meclis üyeleri, Ak Parti Teşkilat mensupları ile birlikte Güney Mahallesi’nde faaliyet gösteren Körfez Bayburtlular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret ettiler. Dernek başkanı Yener Aktan ile üyeler tarafından karşılanan Ak Parti kurmayları sıcak ilgi gördü. Ak Körfez İlçe Başkanı Osman Badem’in selamlama konuşmasından sonra söz alan Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan derneğin yeni yerinin hayırlı olmasını diledi.

KÖRFEZİN GELİŞİMİ
2004 yılından bugüne yapılan hizmetlerden kısaca bahseden Başkan Pehlivan “2004 yılı öncesi Körfez’i hepimiz çok iyi biliyoruz. 10 yıllık süredeki Körfez’deki değişim ve gelişime sizlerde şahitlik ediyorsunuz. Bu birlikteliğin başarısıdır. Bayburtlu hemşerilerimizin Ak Partimize, bizlere her zaman büyük destekleri oldu. Bu destekleriniz ile ilçemizi çok güzel noktalara taşıdık ve taşımaya devam edeceğiz. ” şeklinde konuştu. Ziyaretten duyduğu memnuiyeti dile getiren dernek başkanı Yener Aktan, çok güzel bir sohbet olduğunu, yapılan hizmetlerden, derneklerine verilen desteklerden dolayı Pehlivan’a ve Karaosmanoğlu’na teşekkür etti.

15 Aralık 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR