Özen: Final pazar günü

Anadolu Gençlik Derneği Kocaeli Şubesi’nde dün gerçekleştirilen basın açıklamasına dernek başkanı Ahmet Özen, 40 Hadis-40 Umre yarışma süreciyle ilgil...

BÜYÜT

Anadolu Gençlik Derneği Kocaeli Şubesi’nde dün gerçekleştirilen basın açıklamasına dernek başkanı Ahmet Özen, 40 Hadis-40 Umre yarışma süreciyle ilgili bilgi verdi.

Dernek başkanı Ahmet Özen yaptığı açıklamada, “AGD bu toprakların ruh köküne meyyal gençlik için çalışan, onların manevi hasletlerle donatılmasına büyük önem veren bir dernektir. Var oluş amacı ve çizgisiyle uyumlu bu mükemmel proje, 28 Mart’tan bu yana Kocaeli gündemindedir. 43 gündür 40 Hadis-40 Umre yarışması adı altında yoğun, meşakkatli, heyecanlı ama bir o kadarda bereketli bir çalışma içerisindeyiz.”dedi.

FİHAL 13 MAYIS’TA

Ahmet Özen, sınavda başarılı olan gençlerimizden umreye gidecek olanların belirleneceği final programı 13 Mayıs Pazar günü saat 18.00’de İzmit Atatürk Spor Salonu’nda “Peygamberimiz Hz. Muhammed’e Sevgi Programı’nda” buluşarak Kutlu Zamanın Gecesini hep birlikte idrak edeceğiz” dedi.

09 Mayıs 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR