“Katliamlara son verilmeli”

    İsrail'in Filistin'e yaptığı kara harekatı protesto eden Özgürlük ve Dayanışma Partisi (ÖDP) önceki gün Belediye İş Hanı önünde toplanarak basın a...

BÜYÜT

 

 

İsrail'in Filistin'e yaptığı kara harekatı protesto eden Özgürlük ve Dayanışma Partisi (ÖDP) önceki gün Belediye İş Hanı önünde toplanarak basın açıklaması düzenledi. ÖDP İl Başkanı Osman Bahçeci yaptığı açıklamada İsrail'in, yaptığı katliamlar ile Filistin halkına boyun eğdirmek istediğini belirterek, “İsrail tüm katliamlara ve kara harekatına derhal son vermelidir" şeklinde konuştu.

SOMUT ADIM YOK

İsrail'in günlerdir Filistin halkına acımasız bir şekilde saldırdığını belirten Osman Bahçeci, “İsrail'in saldırıları karşısında emperyalist merkezler cümleye bugün dahi savunma hakkı ile başlamaya devam ederek katliamların arkasında durmaya devam ediyor. Başbakan Tayyip Erdoğan, her fırsatta İsrail'i eleştiriyor ancak somut olarak bir adım atmıyor” ifadelerini kullandı.

TÜM İLİŞKİLERİNİ SONLANDIRSIN

AKP'nin Filistin halkının yanında olmak yerine kendi güç savaşını ortaya koyduğunu ifade eden Bahçeci, "Erdoğan, Filistin halkının yanındaysa bir saniye bile beklemeden Küba, Venezuela ve Şili'nin yaptığını yapsın. İsrail ile siyasi ve ekonomik tüm ilişkileri sonlandırsın. Kürecik ve NATO üsleri kapatılsın ve İsrail ile olan her türlü ticari ilişkiler kesilsin” dedi.

23 Temmuz 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR