Şehit İrfan Yaman İlkokulu’ndan İngiltere’ye eğitim ziyareti

Yusufça Şehit İrfan Yaman İlkokulu öğretmen ve öğrencileri, Avrupa Birliği Gençlik Eğitim Programı Comenius Okul Ortaklıkları projeleri çerçevesinde...

BÜYÜT

Yusufça Şehit İrfan Yaman İlkokulu öğretmen ve öğrencileri, Avrupa Birliği Gençlik Eğitim Programı Comenius Okul Ortaklıkları projeleri çerçevesinde 2013 teklif çağrısı döneminde sunulan ve Ulusal Ajans tarafından desteklenmesi uygun görülen “Heritage of Medieval Experiences” konulu projeleri kapsamında geçtiğimiz ay İngiltere’nin Bloxham şehrinde bulunan The Warriner okuluna eğitim ziyaretinde bulundu.

 

YÖREYE HAS SUNUMLAR YAPILDI

Okul, Proje Koordinatörü Hakan Bozan nezaretinde öğretmenler Murat Öztürk ve Gönül Candan ile birlikte geziye katılarak, “Ortacağ Yaşam Mirası” konulu proje kapsamında ülkemiz ve yöremize ait sunumları diğer ortak ülkeler İngiltere, Fransa, Polonya ve İspanya’dan katılan öğrenci, öğretmen ve velilere sunma imkanı buldular.

 

“YARAR SAĞLAMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Okul Proje Koordinatörü Hakan Bozan, ziyarette katılımcıların dil öğrenimi ve kültürel paylaşım konusunda tecrübe edindiklerini ve proje kapsamında Warwick Kalesi, Oxford ve Londra şehirlerini gezdiklerini, Londra’da bulunan tarihi ve önemli yerleri de gezme imkânı bulduklarını kaydetti. Okul Müdürü Adil Er ise Avrupa Birliği perspektifinde, projelerden en üst düzeyde yarar sağlamak için çalıştıklarını vurguladı.

30 Mart 2015 Kocaeli- Eğitim


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR