Baran: En başarılı çalışmalar birlik ve beraberlikten doğar

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’i makamında ağırladı. Başkan Baran daha sonra Ünal Köken ile birlikte Körfe...

BÜYÜT

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’i makamında ağırladı. Başkan Baran daha sonra Ünal Köken ile birlikte Körfez’de yapımı ve projesi devam eden çalışmaları da yerinde inceledi. Körfez’de devam eden üniversite projesini yerinde inceleyen Köken, üniversite yapılacak alanı çok beğendiğini Körfez’e yakışır bir üniversite binası olacağını söyledi. Proje hakkında çeşitli bilgiler veren Başkan Baran, Ünal Köken ile daha sonra Hereke sahiline geçti.

 

“KÖRFEZ HALKI ÇOK ŞANSLI”

Körfez’in turistik bölgesi olan Hereke bölgesine geçen başkanlar zaman zaman vatandaşlarla da sohbet gerçekleştirdi. Ünal Köken, “Başkanımız İsmail Baran bir Körfez aşığı. Kendisi ile yaptığımız sohbetlerde Körfez’e dair çok güzel düşünceleri ve projeleri var. Gece gündüz Körfez için çalışan bir Belediye Başkanı. Körfez halkı böyle bir başkana sahip olduğu için gerçekten çok şanslı. Kandıra Belediye Başkanı olarak Başkanımızla birlikte sürekli iletişim halindeyiz. En başarılı çalışmalar birlik ve beraberlik içerisinde doğar” ifadelerini kullandı.

 

“HEREKE SAHİLİMİZ CAZİBE MERKEZİ OLACAK”

İsmail Baran ise “12 ilçelerimizde de belediye başkanlarımız gece gündüz çalışıyorlar. Kısa süre içerisinde yapılan çalışmalar gözle görülür derecede ortada. Kocaelimiz inançlı, başarılı ve çalışkan kadrolara sahip. İlimiz ve ilçemiz için daha yapacak çok işimiz var. Bu yapılan güzel çalışmalar halkımızın istek ve talepleri doğrultusunda da şekilleniyor. Onları düşünceleri ve fikirleri bizler için her zaman en ön plandadır. Hereke sahilinde bazı çalışmalarımız devam ediyor. Yaz ayında Hereke sahilimiz cazibe merkezi olacak” dedi.

10 Mart 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR