Özaçıkgöz: AKP bizim yaptıklarımızı satıyor

DYP Genel Başkanı Çetin Özaçıkgöz önceki akşam İl Başkanı Musa Koç’u ziyaret etti. DP’yi tanımadıklarını dile getiren Özacıkgöz, “AKP bizim yaptıkları...

BÜYÜT

DYP Genel Başkanı Çetin Özaçıkgöz önceki akşam İl Başkanı Musa Koç’u ziyaret etti. DP’yi tanımadıklarını dile getiren Özacıkgöz, “AKP bizim yaptıklarımızı satıyor” şeklinde konuştu.

DYP Genel Başkanı Çetin Özaçıkgöz ile yardımcıları Orhan Selen ve Muharrem Seylan önceki akşam ilimize geldi. Özaçıkgöz ve beraberindekiler, İl Başkanı Musa Koç’u makamında ziyaret etti. Ziyarette İzmit İlçe Başkanı Hüseyin Çimen de hazır bulundu. Gündeme dair değerlendirmelerde bulunan Özaçıkgöz, AKP ve DP’yi eleştirdi. Özaçıkgöz, “Biz Adnan Menderes ve Süleyman Demirel’in partisiyiz. İktidar olduğumuz yıllarda neler yaptığımız ortada. Türkiye’deki birçok birikimde bizim imzamız var. Biz 124 çimento fabrikası yaptık. Bu hükümet 10 tane yapsın görelim. AKP bizim yaptıklarımızı satıyor. Öyle ayakta duruyor” dedi.

DP’Yİ TANIMIYORUZ
“Biz şimdiki DP’yi tanıyamıyoruz” diyen Özaçıkgöz, “Ülkenin bütünlüğü, kalkınma ve ekonomi konularında aynı fikirleri taşısak da biz Süleyman Demirel’in Zincirbozan’a sürgüne giderken kurduğu partiyiz. Yani orijinal partiyiz. Biz bunu söyleyebiliyoruz. Ancak DP bunu hiçbir zaman söyleyemez” diye konuştu. Seçim çalışmaları hakkında bilgi veren Özaçıkgöz, “Yüksek Seçim Kurulu seçime girecek partileri açıkladıktan sonra seçim beyannamemizi kamuoyuna duyuracağız. 1.5 ay sonra Türkiye’nin üzerine güneş olarak doğacağız” açıklamasında bulundu.

02 Mart 2011 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR