Modern ve planlı ilçe Başiskele

Yol genişlemesi yapılan ve yapılması planlanan bazı cadde ve sokaklarda bina ve yol çevresi güvenliği bakımından, görselliği ile de ön plana çıkan de...

BÜYÜT

Yol genişlemesi yapılan ve yapılması planlanan bazı cadde ve sokaklarda bina ve yol çevresi güvenliği bakımından, görselliği ile de ön plana çıkan dekoratif perde duvarlar ilçenin dört bir yanındaki cadde ve sokaklarda yaygınlaşmaya devam ediyor.

 

IŞIL IŞIL BAŞİSKELE

Yeni yapılan çalışmaların kent estetiği açısından uygunluğuna öncelik veren Başiskele Belediyesi yaptığı istinat duvarlarını tek tip olarak yapıyor. Modern ve planlı ilçe olma yolunda çalışmalarını sürdüren ekipler başiskele’nin tüm sokak ve caddelerinde düzenleme çalışmaları yaparak ışıl ışıl estetik caddeleri hizmete açtı. Halkın gece geç saatlerde dahil yaya ve araç ulaşımını huzur içinde ve ışıl ışıl bir  ortamda gerçekleştiren Başiskele Belediyesi’nin tek tip modern ve estetik perde duvarlı, aydınlatmalı cadde düzenlemeleri halktan olumlu tepkiler alıyor.

 

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz “Başiskele’de yaşayan tüm komşularımız her hizmetin en iyisine layık, bu ilçede yaşayanların şanslı olduğunu yaşayacak olanlarında sadece şanslı olan insanların olacağını söyledi. 7 yıldızlı bir kentin her köşesiyle her yıldızıyla Başiskelelinin yaşamaktan zevk alacağı bir ilçe olması için çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

05 Mart 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR