Zeki Aygün'den, Ellibeş'e nezaket ziyareti

Yapılan ziyaretten oldukça memnun olan Başkan Ellibeş, Milletvekili Zeki Aygün'e teşekkür etti. Milletvekili Zeki Aygün, Mehmet Ellibeş kardeşim ya...

BÜYÜT

Yapılan ziyaretten oldukça memnun olan Başkan Ellibeş, Milletvekili Zeki Aygün'e teşekkür etti.

Milletvekili Zeki Aygün, Mehmet Ellibeş kardeşim yaptığı hizmetlerle, gösterdiği performansla Başarılı bir Belediye Başkanıdır. Zaten böyle olmasaydı 3 dönem Halkın güven ve sevgisiyle peş peşe Gölcük Belediye Başkanı seçilmezdi. Ekibiyle birlikte birçok başarılı projelere imza atarak Gölcük'e kazandırdıkları hizmetlerle, projelerle Sosyal yaşamın devamlılığını sağlamıştır. Gölcük'te yapılan hizmetleri, projeleri yakından takip ediyor ve takdir ediyorum. Yeni dönemde de başarılar diliyorum dedi.

 

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük Belediyesi olarak daha sağlıklı ve yaşanabilir bir Gölcük oluşturmak için elimizdeki tüm imkanları seferber ediyoruz. Amacımız İnsana hizmettir. Bu çalışmalarımızda bizlere desteklerini esirgemeyen AK Parti Kocaeli Milletvekilimiz Zeki Aygün ve tüm Kocaeli Milletvekillerimize teşekkür ediyorum dedi.

 

Ziyarette Başkan Ellibeş, Gölcük ile ilgili çeşitli konularda Milletvekili Aygün ile özel bir görüşme gerçekleştirdi. Ziyarette AK Parti Gölcük İlçe Başkanı Sedat Yücel, Belediye Başkan Yardımcısı Levent Değirmenci, AK Parti İl Başkan Yardımcısı ve Sosyal işlerden Sorumlu  İdris Alp, İl Başkan Yardımcısı ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Orhan Barış hazır bulundu.

08 Ağustos 2014 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR