Kocaeli, Turkcell Superonline bayi toplantısında ödül aldı

  Turkcell Superonline’ın Kıbrıs’ta gerçekleştirilen bayi toplantısında Türkiye çapında 2013 yılının en başarılı bayileri ödüllendirildi. Kocaeli’de f...

BÜYÜT


 

Turkcell Superonline’ın Kıbrıs’ta gerçekleştirilen bayi toplantısında Türkiye çapında 2013 yılının en başarılı bayileri ödüllendirildi. Kocaeli’de faaliyet gösteren Turkcell Superonline Abone Merkezi Profiber, “En Yüksek Müşteri Kazanım Ödülü”nün sahibi oldu.

Türkiye’yi dünyanın lider internet teknolojisi fiberle tanıştıran Turkcell Superonline, Kıbrıs’ta düzenlenen bayi toplantısı ile 2013 yılını değerlendirerek, 2014 yılına hızlı ve dinamik bir başlangıç yaptı. Turkcell Superonline’ın 12 ilden 31 bayisinin katıldığı toplantıda Bireysel Satış Direktörü Ceyhun Özata ve diğer üst düzey yöneticiler sunumlarıyla şirketin 2014 vizyonunu paylaştı. Teknoloji danışmanlığı veren ve bulundukları bölgeyi teknoloji hamlesiyle kalkındırmayı amaçlayan Turkcell Superonline Abone Merkezi (SAM) çalışanları, yeni yıl için hem güç depoladı hem de heyecan tazeledi.

 

MÜŞTERİ KAZANIM

 ÖDÜLÜ KOCAELİ’NİN

 

Toplantının sonunda düzenlenen ödül töreninde 2013 yılının en başarılı bayileri ödüllerini teslim aldı. Kocaeli’de faaliyet gösteren Turkcell Superonline Abone Merkezi Profiber, “En Yüksek Müşteri Kazanım Ödülü”nün sahibi oldu.

 

“85 BİN SAAT EĞİTİM”

 

Turkcell Superonline Bireysel Satış Direktörü Ceyhun Özata, şirketin 2014 vizyonuna ilişkin değerlendirmesinde şunları kaydetti: “Türkiye’nin yenilikçi telekom operatörü olarak 2014 yılında müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak yepyeni ürün ve servislerle karşılarına çıkacağız. 2008 yılında başladığımız yatırımlarla 1 milyon 570 bin ev ve işyerinin kapısına kadar ulaştırdığımız ışık hızında internet ile fark yaratmaya devam edeceğiz.

 

YENİ HEDEFLER

 

Turkcell Superonline olarak bugüne kadar elde ettiğimiz başarılarda bayilerimizin katkısı çok büyük. Biz de bunun bilinciyle bayi çalışanlarının eğitimine özel önem veriyoruz. Turkcell Superonline olarak, telekomünikasyon sektöründe bayi çalışanlarına en fazla yatırım yapan şirketiz. 2013 yılında 2 bin çalışana toplam 35 bin saat eğitim verdik. 2014 yılında ise yaklaşık 2 bin 700 kişiye toplam 85 bin saat eğitim verecek ve yeni hedeflerimize hep birlikte ulaşmak için çalışacağız” diye konuştu.

31 Ocak 2014 Kocaeli- Ekonomi


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR