Ak Parti Dilovası, 2015 Genel Seçimlerine hazır

İstişare toplantısına AK Kocaeli İl Başkan Yardımcıları Engin Koyun ve İsmail Demir, AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, Dilovası Belediye...

BÜYÜT

İstişare toplantısına AK Kocaeli İl Başkan Yardımcıları Engin Koyun ve İsmail Demir, AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Dilovası Eski Belediye Başkanları, Halit Yaşar ve Cemil Yaman, AK Parti Dilovası SKM Başkanı İhsan Şanlı, AK Parti Dilovası İlçe Yöneticileri, Kadın Kolları Başkanı Gülay Artut, Gençlik Kolları Başkanı Semih Kaya, meclis üyeleri ve partililer katıldı.

 

HEDEFİMİZ 12 BİN OYUN ÜSTÜNE ÇIKMAKTIR

Toplantının açılış konuşmasını yapan Ak Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, “Hepiniz bu teşkilatlarda görevli bir nefer olarak ev ev, sokak sokak bir milletvekili adayı gibi çalışacağınıza güvenimiz tamdır. Bu çalışmalar da üstün gayretlerinizi bekliyoruz.  Genel Seçime kısa bir süre kaldı. Dolayısı ile bu kısa sürede bizim daha da fazla çalışmamız gerekiyor. Kamuoyu yoklamalarında durumumuz çok iyi, 2011 seçiminden bu güne hiç bir fire vermeden üstüne ekleyerek bu günlere geldik. Hedefimiz olan 12 bin oyun üstüne çıkmaktır. Çıkacağımızdan hiçbir şüphemiz yok. Biz Dilovası'nda seçimi iyi bir farkla kazanacağız ve bu yüzden gidilmedik ev, sıkılmadık el bırakmayacağız ve çalışmalarımız arttırarak devam ettireceğiz. İstişare Toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyor. Katılımınızdan dolayı tüm partililerimize teşekkür ediyorum " dedi.

 

HEP BİRLİKTE, BERABE BAŞARACAĞIZ

İlçe Başkanı Osman Akbulut’un ardından konuşma yapan Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, “Ülkemizde Ak parti iktidarı ile 13 yılda çok şey değişti. 14 Ağustos 2001’de kurulan Ak Partimiz girdiği dokuz seçimi büyük zaferle kazandı. Son olarak 2014 yılında; 30 Mart Yerel Yönetimler ve 10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçimlerinden zaferle çıktık. Şimdi hedefimiz 7 Haziran Milletvekili Seçimlerinden de daha büyük bir zaferle çıkmaktır. Çünkü bizler evlerimizde rahat uyurken, iki gece aynı yastığa başını koyamadan, gece gündüz demeden milleti ve ülkesi için koşuşturan bir LİDERİ mahcup etmemeliyiz. Herkesin adaleti, güveni, huzuru ve barışı sonuna kadar yaşayabildiği, darbelerin, cuntaların, mafyaların olmadığı, haksızlıkların bir daha yaşanmayacağı bir ülke için gece gündüz çalışıyoruz. Darbe kokan bir ülke değil daha demokratik daha özgür, azınlığın çoğunluğa tahakkümü olmayan, çoğunlukçu değil çoğulcu demokrasi anlayışı ile toplumun her bireyine gereken değeri veren, benimseyen, kucaklayan, anlayan, dinleyen 2015 Anayasasına ihtiyacımız var.  Bunu hep birlikte, beraber başaracağız. İstişare Toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyor. Katılımınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

 

AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut ve Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ın konuşmalarının ardından partililerde tek tek söz alarak seçim sürecinin daha aktif sürdürmek için düşüncelerini belirttiler.

22 Mart 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR