BAŞSİAD’da kalite konuşuldu

Ulusal Kalite Derneği (KALDER) yaklaşık 2 ay önce kurulan Başiskele Sanayi ve İş Adamları Derneği (BAŞSİAD) ile dün BAŞSİAD Toplantı Salonunda tanıtı...

BÜYÜT

Ulusal Kalite Derneği (KALDER) yaklaşık 2 ay önce kurulan Başiskele Sanayi ve İş Adamları Derneği (BAŞSİAD) ile dün BAŞSİAD Toplantı Salonunda tanıtım toplantısı gerçekleştirdi. Katılımın yoğun olduğu tanıtım toplantısına KALDER Başkanı Hamdi Doğan, BAŞSİAD Başkanı Barış Arat ve BAŞSİAD Yönetim Kurulu ve dernek üyeleri katıldı.

 

“KATKI SUNMAK İSTİYORUZ”

Gerçekleştirilen toplantıda konuşan KALDER Başkanı Hamdi Doğan kalitenin öneminden bahsederek, “Biz KALDER olarak mükemmellik kültürünü yaşam biçimine dönüştürerek ülkemizin rekabet gücünün ve refah düzeyinin arttırılmasına katkı sunmak istiyoruz” dedi.
 

BAŞARILAR DİLEDİ

Gerçekleştirilen tanıtım toplantısında KALDER Başkanı Hamdi Doğan ve beraberindekiler KALDER hakkında BAŞSİAD Dernek Başkanı Barış Arat ve yönetim kurulu üyelerine bilgi verdi. KALDER Başkanı Hamdi Doğan’ın BAŞSİAD’a yaptığı ziyaretten dolayı teşekkür eden BAŞSİAD Dernek Başkanı Barış Fırat, Hamdi Doğan’a teşekkür etti. Doğan ise henüz iki aylık bir kuruluş olan BAŞSİAD üyelerine başarılar diledi.

09 Aralık 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR