TÜKSİAD'da Aslantürk güven tazeledi

Tüm Karadeniz Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜKSİAD)’ın 3. olağan genel kurulu önceki gün dernek binasında gerçekleştirildi. Mevcut Başkan Nurettin...

Tüm Karadeniz Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜKSİAD)’ın 3. olağan genel kurulu önceki gün dernek binasında gerçekleştirildi. Mevcut Başkan Nurettin Aslantürk’ün tek aday olduğu kongreye, AKP Kocaeli eski Milletvekili Eyüp Ayar, TÜKSİAD eski Başkanı Gültekin Şenel ve Kaşif Şahinkesen, Karadeniz’in önde gelen işadamları katıldı. Kongrede divan başkanı olarak Süleyman Olgun seçilirken divan üyeleri olarak ise Ayhan ve Muzaffer Altıntaş seçildi. Kongrede ilk olarak Nurettin Aslantürk bir konuşma yaptı.


“GECE GÜNDÜZ ÇALIŞTIK”

Nurettin Aslantürk, “Dernek yönetimi olarak derneğimizin gelişmesi anlamında elimizden geleni yaptık. 2008 yılında kurulan derneğimiz gün geçtikçe büyüdü. Bu anlamda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bu göreve en iyi şekilde yapmak için gece gündüz çalıştık. Biz bir aile olmak için bu yola çıktık. İyi şeylere imza atmak için güzel bir yönetim kurulu listesi hazırladık. Eksikliklerimiz olabilir. Ancak bizi bu eksiklilerimizle kabul etmenizi dilerim” dedi.


“KAPILARIMIZ HERKESE AÇIK”

Bu dernekte görev yapmanın mutluluğunu yaşadığını da ifade eden Aslantürk, “Bundan sonra görev yapmaya devam edeceğim. Bundan sonra bu ailenin kapılarının herkese açık olduğunu ifade etmek istiyorum. İyi ki bu derneği kurmuşlar. Bizler de bu derneği bizden daha iyi bir yerlere taşıyacak olan kişilere bırakacağız. Bugün kongremize gelen herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.  Açık oylama ile yapılan seçimde Nurettin Aslantürk güven tazeledi.

 

YÖNETİM KURULU LİSTESİ

Nurettin Aslantürk

İlyas Özdemir

Ercan Aslan

İsmail Kaya

Engin Yıldırım

Mikail Ozan

Selamet Güner

Turan Demir

Erdem Çelik

Yahya Kahraman

Volkan Tarım

İsmail Keskin

Aydın Turan

Haydar Demirkıran

Hamit Tandoğdu

Rasim Küçükgüzel

Ali Altuntaş

Erdoğan Şahin

Muharrem Yelekoğlu

Büşra Yılmaz

Canay Gümüşlü Safi

Saliha Bayramoğlu

Erkan Yüksel

Abdullah Kadıoğlu

Süleyman Kurt

 

DENETLEME KURULU

Mustafa Fındık

Remzi Ayyıldız

Kadriye Keskin


DİSİPLİN KURULU

Canan Gökçe Dinç

Yunus Kahraman

Paşa Ali Elamlı

27 Aralık 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR