Karabacak, dernekleri ağırladı

Bu çerçevede Darıca’da faaliyetlerini sürdüren Darıca Karslılar Derneği, Darıca Sinoplular Derneği ve Gebze Yörük ve Türkmen Kültür Yardımlaşma ve Da...

BÜYÜT

Bu çerçevede Darıca’da faaliyetlerini sürdüren Darıca Karslılar Derneği, Darıca Sinoplular Derneği ve Gebze Yörük ve Türkmen Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni makamında kabul etti.

 

DARICA KARSLILAR DERNEĞİ’NİN YENİ YÖNETİMİNİ TEBRİK ETTİ

Darıca Karslılar Derneği’nin yeni Başkanı Nevzat Aytekin ve yönetimini tebrik ederek görevlerinde başarılar dileyen Başkan Karabacak, başta Şehirler ve Kültürler Kaynaşması olmak üzere bir çok projede birlikte hareket ettikleri derneklerin kentin sosyal ve kültürel faaliyetlerine büyük katkı sağladığını ifade ederek, kendilerinin de kent yönetiminde,  başta dernekler olmak üzere bütün sivil toplum kuruluşlarının görüş ve düşüncelerine önem verdiklerinin altını çizdi. Dernek Başkanı Aytekin ise derneklerine bugüne kadar verdiği katkı ve desteklerden dolayı Başkan Karabacak’a teşekkür ederek, bundan sonra yapmayı planladıkları çalışmalarla ilgili bilgilendirmede bulundu.


SİNOPLULAR TEŞEKKÜR ETTİ

Darıca Sinoplular Dernek Başkanı Mustafa Yiğit ise yeni dernek binalarında önemli çalışmaları hayata geçirdiklerini ifade ederek, derneklerine her platformda destek olan ve yaptıkları bütün etkinliklerde kendileriyle birlikte olan Başkan Karabacak’a teşekkür etti. Başkan Yiğit özellikle yaz aylarında düzenlenen Şehirler ve Kültürler Kaynaşması’nda sadece Darıca’da değil bütün bölgedeki Sinoplu vatandaşların Darıca’ya akın ettiğini ifade ederek, şimdiden yaz aylarını sabırsızlıkla beklediklerini ifade etti.

Gebze Yörük ve Türkmen Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği başkan ve yönetimi de Başkan Karabacak’a derneklerine vermiş olduğu katkı ve desteklerden dolayı teşekkür ederek bir plaket takdim ettiler.

11 Aralık 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR