“Koç grubu ile anlaşacağız”

        Gölcük’te siyasi hesaplar yeniden yapılmaya başlandı. Özellikle CHP’nin adayı olan Turan Dumlu’ya halkın desteği giderek artıyor. Bu konuda en...

BÜYÜT

 

 

 

 

Gölcük’te siyasi hesaplar yeniden yapılmaya başlandı. Özellikle CHP’nin adayı olan Turan Dumlu’ya halkın desteği giderek artıyor. Bu konuda en önemli çıkışlardan birisi de Demokrat Parti Gölcük İlçe Başkanı ve eski İhsaniye Belediye Başkanı Ahmet Levent’ten geldi. Levent, Halıdere’de düzenlenen toplantıda, ilçe halkından Dumlu’ya destek vermesini istedi.

 

ADALET KALMADI

Partililerin yanı sıra vatandaşların büyük ilgi gösterdiği buluşmada konuşan DP İlçe Başkanı Levent, “Belde belediyelerimizin kapatılmasından sonra hizmette eşitlik kalmadı. Yeni dönemde yönetimi alacak olan yerel yöneticilerin en büyük projesi hizmette adaleti sağlaması olmalıdır. 5 yıl önce bu konuda söylediklerim beni haklı çıkardı” dedi.

 

TURAN BEY’E

DESTEK VERELİM

Mevcut yerel yöneticileri eleştiren Levent, “Sizlerin en kötü yönetiminiz bile bugünkü yönetimden iyidir. Hazır bir şans yakalanmış, bunu değerlendirmek lazım. İlçede 8 parti seçime giriyor ve hepsi iddialı değil. Demokrat Partili arkadaşlarıma sesleniyorum, gelin bu sefer Turan Bey’e destek verelim. Böylece Gölcük Halıdere kazansın” diye konuştu.

 

İŞSİZLİĞİ ÇÖZECEĞİZ

Toplantıda konuşan başkan adayı Turan Dumlu ise, 30 Mart’ta seçimleri kazanacaklarını söyledi. Halıdere’den birinci parti olarak çıkacaklarını belirten Dumlu, “Katılımcı ve şeffaf bir yönetim anlayışımız olacak. Herkesin başkanı olacağım. Gölcük’te yatırım yok. En büyük sorun işsizlik. Halıdere’de istihdamı sağlamak için çalışmalarımız olacak” dedi.

 

KOÇ GRUBU İLE

ANLAŞACAĞIZ

İstihdam hakkındaki projelerinden söz eden Dumlu, sözlerini şöyle bitirdi: “Ford Otosan, parayı Gölcük’te kazanıyor, ama ilçeye yatırımı yok. Genel başkanımızdan söz aldım, 30 Mart’tan sonra Koç grubu ile yapacağımız anlaşmalarla istediğimiz yatırımları alacağız. Buralardaki kadroları eşit şekilde paylaştıracağız. Sosyal ve kültürel anlamda da Gölcük’ü geliştireceğiz. Gölcük Marmara’nın en başarılı ilk 10 belediyesi arasına girecek” dedi.

23 Mart 2014 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR