Artık hepimiz İzmitliyiz

      Tebrik ziyaretleri kapsamında Kocaeli Geredeliler Derneği ile Kocaeli Din Görevlileri Derneği de Başkan Doğan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulund...

BÜYÜT

 

 

 

Tebrik ziyaretleri kapsamında Kocaeli Geredeliler Derneği ile Kocaeli Din Görevlileri Derneği de Başkan Doğan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

 

Kocaeli Geredeliler Derneği’nin Başkan Doğan’a ziyaretine İzmit Belediyesi meclis üyesi Hayrettin Ünlü ve Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Dr. İbrahim Kahraman da katıldılar. Dernek Başkanı Adem Eker ve yönetim kurulu üyelerinin ziyareti sırasında eski anılar da tazelendi.

Başkan Doğan “Gerede benim hayatında ayrı bir yeri var. Hayatının en güzel 3 yılını Gerede’de geçirdim. Çocuk doktoru olarak ilk görevimi bu güzel ilçemizde yapmıştım. Bu ilçemizde güzel ve kalıcı arkadaşlık ve dostluklarım oldu. Aradan yıllar geçmesine rağmen fırsat oldukça, Gerede’deki dost ve arkadaşlarımızla görüşüyoruz. Onları tanıdığım için kendimi şanslı hissediyorum. Gerede insanının renkli ve neşeli bir yapısı var. Şimdi de o güzel renkleri ve neşeyi İzmit’te yaşatıyorlar. Artık hepimiz İzmitliyiz” dedi.

 

DİN GÖREVLİLERİNDEN ZİYARET

Kocaeli Din Görevlileri Yardımlaşma Derneği Başkanı Hüsnü Sarıkaya ve yönetim kurulu üyeleri de İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı ziyaret ettiler. Din görevlileri Doğan’a hayırlı olsun dileğinde bulunarak “Geçen 5 yıl içinde kentimize güzel hizmetlerde bulundunuz. Camilere, Kur’an kurslarına, cemevlerine yaptığınız hizmetleri herkes takdir ediyor. Yeni dönemde de güzel hizmetler yapacağınıza inanıyoruz” dediler. Başkan Doğan da  “Her zaman eşit ve adil hizmet prensibiyle çalışıyoruz. Halka hizmet, Hak’ka hizmettir anlayışı içinde bundan böyle de gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

07 Mayıs 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR