STK’lara önem veriyoruz

        Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, 2014 Türk Dünyası Kültür Başkenti Kazan’daki programa katılmak için Tataristan’a gitti. Tür...

BÜYÜT

 

 

 

 

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, 2014 Türk Dünyası Kültür Başkenti Kazan’daki programa katılmak için Tataristan’a gitti. Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) Başkanı olarak açılış programına katılacak olan Başkan Karaosmanoğlu, Tataristan yolculuğu öncesi sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle Gebze’deki makamında bir araya geldi.

 

KENT HAYATI İÇİN

STK’LAR ÖNEMLİ

STK’ların kent hayatında önemli bir yer tuttuğunu söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, Cem Vakfı Gebze Şube Başkanı Teslim Yıldız, Gebze Bakkallar, Bayiler ve Büfeler Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Secaettin Aydın, Kars Ardahan Iğdır Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Nasrettin Bavaş, Kocaeli Sinoplular Derneği Başkanı Bahattin Demircan ve yönetimlerini ağırladı.

 

STM’LERİN SAYISI ARTACAK

STK’lara önem verdiğini vurgulayan Başkan Karaosmanoğlu, sivil toplumun ihtiyaçlarını karşılamak için çok sayıda çalışma yaptıklarını belirtti. Özellikle merkez tutacak imkanı olmayan dernekler için hem İzmit’te hem de Gebze’de Sivil Toplum Merkezi oluşturduklarını söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, bu merkezleri çoğaltacaklarını ifade etti. Öte yandan Başkan Karaosmanoğlu’nun Tataristan’da bulunduğu süre içerisinde Başkan Vekili Zekeriya Özak vekalet edecek.

 

28 Nisan 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR