MHP İzmit’te sorumlulara belge

MHP İzmit İlçe Başkanı Aydın Ünlü önceki akşam yapılan toplantıda partiye katılanlara rozet taktı ve mahalle sorumlularına yetki belgelerini verdi. Ün...

BÜYÜT

MHP İzmit İlçe Başkanı Aydın Ünlü önceki akşam yapılan toplantıda partiye katılanlara rozet taktı ve mahalle sorumlularına yetki belgelerini verdi. Ünlü ayrıca, Büyükşehir Belediyesi’ne Kent Kart uygulaması, İzmit Belediyesi’ne ise taksi durakları nedeniyle tepki gösterdi.

MHP İzmit İlçe Teşkilatı’nın yönetim kurulu toplantısı önceki akşam parti binasında yapıldı. Toplantıda, partiye yeni üye olan Şaban Özdemir, Mesut Örün, Şaban Kuyucu, Ersin Kuyucu, Muhammed Kaplan, Fikri Çalık ve Rekabi Sevimli’ye rozet takıldı. Ayrıca Kulfallı Köyü Sorumlusu Lütfü Erdemiroğlu, Balören Köyü Sorumlusu Murat Baban, Akpınar Köyü Sorumlusu Mesut Örün, Çayırköy Köyü Sorumlusu Mustafa Küçük, Kabaoğlu Köyü Sorumlusu Erhan Karagöz, Ortaburun Köyü Sorumlusu Bülent Maray, Gökçeören Köyü Sorumlusu Tahsin Karaaslan, Hakkaniye Köyü Sorumlusu Hüseyin Pehlivan, Kaynarca Köyü Sorumlusu Beyhan Orhan ve Sekbanlı Köyü Sorumlusu Erdina Öztaş’a yetki belgesi verildi.

BELEDİYELERE ELEŞTİRİ
Toplantıda açıklama yapan Ünlü, “Büyükşehir Belediyesi, Kent Kart üzerinden 2 TL dayatma yaparak vatandaşı çaresiz bırakıp, kazık atıyor. Her vatandaşın kendileri gibi belediye arabalarını kullandığını sanıyorlar. Çok iyi bilsinler ki bu devran böyle gitmeyecek” dedi. Ünlü, “İzmit Belediyesi’nin yaptığı taksi duraklarından şikayet geliyor. Taksi sahiplerinden 2 bin TL maddi bağış adı altında para alındığı doğru ve kurallara uygun mudur? Belediye hizmeti vatandaş refahı için yapmak zorunda değil midir? Taksicilerden 2 bin TL bağış almak hangi belediye kanunda yazıyor?” diye konuştu.

05 Şubat 2011 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR