Kültür Tepesi cezbediyor

İzmit Belediyesi’nin en prestijli projeleri arasında bulunan Kültür Tepesi, sadece İzmitlilerin değilÇevre ilerden deki vatandaşların ilgisini çekiyor...

BÜYÜT

İzmit Belediyesi’nin en prestijli projeleri arasında bulunan Kültür Tepesi, sadece İzmitlilerin değil
Çevre ilerden deki vatandaşların ilgisini çekiyor. Şelale’nin de yer aldığı Kültür Tepesi özellikle İzmit’teki anılarını ölümsüzleştirmek isteyenlerin uğrak merkezi oldu.

NİKAH MASASI’NDAN ÖNCE KÜLTÜR TEPESİ’NE
Hayatlarını birleştirmeye karar veren Kadriye Boran ile Ozhan Süzük, nikah masasına oturmadan önce soluğu Kültür Tepesi’nde aldılar. Atatürk Heykeli, Şelale ve Saat Kulesi’nin bulunduğu Kültür Tepesi’nde bol bol hatıra resmi çektiren gençler, proje nedeniyle İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’a teşekkür ederek” En mutlu günümüzü böylesine güzel bir projenin olduğu yerde ölümsüzleştirmek istedik. Fotoğrafçıda fotomontajlı resim çektirmekten se burada doğal ortamda bulunmak daha güzel” şeklinde konuştular. Başkan Doğan’a çifti kutlayarak” Bir yıl öncesine kadar İzmit’e yakışmayacak görüntülerin olduğu bir yeri fotoğraf karelerinde yer alacak kadar güzel hale getirmenin mutluluğu içindeyiz. Projeye başlarken” Kültür Tepesi İzmit’in en güzel yeri olacak. Burada gelin-damatlar fotoğraf çektirmeye gelecek” demiştim. Bugünkü tablo bunun en güzel örneğidir” dedi.

CAZİBE MERKEZİ
Bu arada İzmitli Emin Dursun, Düzce’den gelen konukları İbrahim Mutlu ve çocuklarını Kültür Tepesi’nde ağırladı. Şelale önünde bol bol hatıra fotoğrafı çektiren Mutlu ” Çok güzel bir yer olmuş. Bir yıl öncesine kadar buradan geçmeye çekinirdik. Şimdi ise kentimizin en güzle yeri. Misafirlerimi gururla buraya getirdim” diyerek Başkan Doğan’a teşekkür etti. Dr. Doğan’a “ yapılan hizmetin vatandaşlar tarafından kabul görmesinin kendileri için en büyük ödül olduğunu söyledi.

26 Temmuz 2011 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR