Emekli subaylar doyasıya eğlendi

Kısa adı TESUD olan Türkiye Emekli Subaylar Derneği Kocaeli Şubesi’nin geçtiğimiz günlerde göreve gelen yönetim kurulu muhteşem bir organizasyona imza...

BÜYÜT

Kısa adı TESUD olan Türkiye Emekli Subaylar Derneği Kocaeli Şubesi’nin geçtiğimiz günlerde göreve gelen yönetim kurulu muhteşem bir organizasyona imza attı. İlimizde yaşayan emekli subayların bir araya geldiği gecede renkli görüntüler yaşandı.

İzmit Öğretmenevi’nde düzenlenen ve şube başkanı emekli albay Enver Tunçel ile yönetim kurulu üyeleri; Sedat Tuna, Erhan Evren Kahveci, Ünal Arabacıbaşı, Zeki Karakadı ve Hamza Baştürk’ün ev sahipliği yaptığı geceye yaklaşık 5 yıl dernek başkanlığı yapan ve son genel kurulda görevini Enver Tunçel’e devreden emekli albay Ahmet Kara, yönetim kurulu üyeleriyle ilimiz ve çevre illerde yaşayan emekli subaylar katıldı.

TUNÇEL’DEN DAVET
Geceye eşleriyle birlikte katılan meslektaşlarına hitabeden şube başkanı Enver Tunçel, derneklerine 5 yıl başkanlık yapan Ahmet Kara ve yönetimine teşekkür etti. İlimizde yaşayan meslektaşlarını dernek çatısı altında bir araya getirmeyi arzu ettiklerini belirten Tunçel halen üye olmayan arkadaşlarını İzmit Kemalpaşa Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No: 70 adresindeki dernek merkezine davet etti.

PLAKET VERİLDİ
Konuşmasını Sevgililer Günü’nü kutlayarak sürdüren başkan Tunçel bayan konuklarına birer kırmızı gül, derneğe hizmetlerinden dolayı da Ahmet Kara’ya teşekkür plaketi takdim etti. Yeni yönetime başarılar dileyerek organizasyonlarından dolayı kutlayan Ahmet Kara da görevi Enver Tunçel ve arkadaşlarına devretmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Yapılan konuşmalardan sonra canlı müzik eşliğinde coşan konuklar pisti bir an olsun boş bırakmazken geç saatlere kadar doyasıya eğlendiler.

18 Şubat 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR