Kartanesi, Darıca Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi’ni gezdi

Gezi öncesi verilen hayvanları tanıyalım eğitimiyle heyecanlanan minikler, gezi boyunca yerlerinde duramadılar ve hayvanları büyük bir merakla incele...

BÜYÜT

Gezi öncesi verilen hayvanları tanıyalım eğitimiyle heyecanlanan minikler, gezi boyunca yerlerinde duramadılar ve hayvanları büyük bir merakla incelediler.

 

Öğretmenleri Sema Yağız, Beyza Kaya, Sevde Nur Kaval ve Elif Nur Filiz düzenledikleri bu gezinin öğrencileri açısından gerçekten çok güzel olduğunu ve öğrencilerinin sadece kitaplarda gördüğü, öğretmenlerinin anlattığı şekilde hayal ettiği hayvanları görünce çok mutlu olduklarını belirtti. Ayrıca velilerde yapılan bu etkinlikten çok memnun kaldıklarını ve çocukları için çok güzel bir bilgi, tecrübe ve anı olmasından mutluluk duydular.

 

Kartanesi Kreş yetkilileri çocukların görsel eğitimine önem verdiklerini söyleyerek etkinliklerin devam edeceğini bildirdi.

19 Ağustos 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR