Kocaeli Kent Konseyi Kadın Meclisinden Şiir Tadında Kahvaltı

Programa çok sayıda sivil toplum kuruluşu temsilcisi ve kalabalık bir kadın topluluğu katıldı.Kocaeli Kent Konseyi Kadın Meclisi okulların kapanıp eği...

BÜYÜT

Programa çok sayıda sivil toplum kuruluşu temsilcisi ve kalabalık bir kadın topluluğu katıldı.

Kocaeli Kent Konseyi Kadın Meclisi okulların kapanıp eğitim dönenimin bitmek üzere olduğu bir dönemde anneler için Maşukiye Ceviz Dibi Restaurantta kahvaltı programı düzenlendi.

Açılış konuşması yapan Kocaeli Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı
Av. Emel Ceylan BALCIOĞLU kadın meclisi olarak bir kadın ve anne olarak tüm kadınların sadece adını değil yaptıklarının da görülmesi gerektiğini bunun için ne yapılması gerekiyorsa bunu görev edindiklerini belirtti.
Ayrıca her annenin özel ve kutsal olduğunu bir öğretim döneminde sadece çocukların değil annelerin de aslında okula gittiklerini onların da dinlenmeleri için böyle bir organizasyon düzenlediklerini belirtti.
Katılımcılara ve kahvaltı da emeği geçenlere teşekkür etti.

Kocaeli Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Balcıoğlu, Kocaeli Kent Konseyi Kadın Meclisi olarak kadınların sosyal statülerini yükseltmek aile ekonomisine katkıda bulunmalarını sağlamak ve sosyal hayatta aktif rol oynamaları için bir çok proje yaptıklarını bunlardan birinin de bu yıl ikincisini gerçekleştirdikleri el emeği pazarı olduğunu belirtti. Kocaeli Fuarında yaz boyunca el ürünlerini satacak olan kadınlara destek olmak adına fuar dönemince Kocaeli haklını Kocaeli Fuarı Kadın El Emeği Standına davet etti.

Özel fasıl grubu ile kadınlar gönüllerince güzel havada eğlenme fırsatı buldu.

Programa Yoksulları ve Düşkünleri Koruma Derneği Başkanı Sevcan TAMER, Kocaeli Trakya İlleri Dernek Başkanı Naime Ceylan, İzmit AK Parti kadın Kolları başkanı Nur CENGİZ,
Kimse Yok mu Derneği adına Ayşe Eken,Kanserle Mücadele Derneği adına Suzan KUŞ, 75.Yıl Yetişme Yurdu Sevenler Derneği eski başkanı Kadriye Çakmak,Kezban SANER'in yanı sıra çok sayıda sivil toplum örgütleri temsilcileri katıldı.

15 Haziran 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR