Mühendislik Fakültesinde başarı ödüllendirildi

Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi geçtiğimiz günlerde Rektör Prof. Dr. Sadettin Hülagü’nün de katılımıyla Akademik Kurulu’nu gerçekleştirdi....

Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi geçtiğimiz günlerde Rektör Prof. Dr. Sadettin Hülagü’nün de katılımıyla Akademik Kurulu’nu gerçekleştirdi. Fakültenin genel durum değerlendirmesinin Dekan Prof. Dr. Halil İbrahim Saraç tarafından yapıldığı Akademik Kurul’da, 2014 yılında uluslar arası yayın, TÜBİTAK projesi, Sanayi Bakanlığı destekli SANTEZ projeleri yürütücülüğü bağlamında akademik faaliyet gösteren fakülte öğretim üyelerine başarı ödülleri verildi.


ÖZKOÇ BİRİNCİ SIRADA

Öğretim üyesi başına düşen yayın sayısı ortalamasında Kimya Mühendisliği, Harita Mühendisliği ve Makine Mühendisliği başarı sıralamasında ilk üç sırayı aldı. En yüksek akademik performansı da Kimya Mühendisliği Bölümünden Doç. Dr. Güralp Özkoç  göstererek öğretim üyeleri başarı sıralamasında birinci sırada yer aldı.

 

AYDIN’A DEKANLIK ÖZEL BAŞARI ÖDÜLÜ

Makine Mühendisliği Bölümünden Doç. Dr. Emel Taban ve Prof. Dr. Erdinç Kaluç da ikinci ve üçüncü sırayı paylaştılar. Gerçekleştirdiği servo motor tasarımları ile milli projelerde yer alan Mekatronik Mühendisliği Bölümünden Yrd. Doç. Dr. Metin Aydın’a Dekanlık Özel Başarı Ödülü verildi.  

 

BAŞARI ÖDÜLLERİ

Doç. Dr. Güralp Özkoç (Kimya Mühendisliği)

Doç. Dr. Emel Taban (Makine Mühendisliği)

Prof. Dr. Erdinç Kaluç (Makine Mühendisliği)

Prof. Dr. Sevil Veli (Çevre Mühendisliği)

Prof. Dr. Tamer Sınmazçelik (Makine Mühendisliği)

Prof. Dr. Aykan Karademir (Çevre Mühendisliği)

Prof. Dr. Sedat Karabay (Makine Mühendisliği)

Doç. Dr. Taner Yılmaz (Makine Mühendisliği)

Prof. Dr. Sarp Ertürk (Elektronik Haberleşme Mühendisliği)

Doç. Dr. Ayşe Aytaç (Kimya Mühendisliği)

Yrd. Doç. Dr. Metin Aydın (Mekatronik Mühendisliği) 

19 Nisan 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR