Tekol köylerde başkan gibi karşılanıyor

AKP Kandıra Belediye Başkan aday adayı Muhsin Tekol gittiği köylerde yoğun ilgi görüyor ve başkan gibi karşılanıyorAKP Kandıra Belediye Başkan ad ay a...

BÜYÜT

AKP Kandıra Belediye Başkan aday adayı Muhsin Tekol gittiği köylerde yoğun ilgi görüyor ve başkan gibi karşılanıyor
AKP Kandıra Belediye Başkan ad ay adayı Muhsin Tekol’un köy ziyaretleri devam ediyor. Seçim gezileri kapsamında Bollu, Pınarlı ve Akçaova köylerini ziyaret eden Muhsin Tekol ve beraberindekilere köylüler yoğun ilgi gösteriyorlar. Tekol gezilerinde köy halkına aday adaylığı süresi hakkında bilgi veriyor ve projelerini anlatıyor.


KÖY SAKİNLERİ İLE DERTLEŞTİ
Gittiği köylerde, özellikle bu yarışın aday adaylığı sürecinin sonunda, adayın netleşmesi ile sona ereceğini ve belirlenen aday kim olursa olsun 35 yıldır yaptığı gibi aday ile çalışacağını kaydeden Tekol’a vatandaş “Biz Kandıra’ya emek vermiş, Kandıra’yı, bizi bilen başkan istiyoruz. Belediyeye rahatça gidip derdimizi anlatabileceğimiz başkan istiyoruz” dedi.


BİZİM İŞİMİZ HİZMETTİR
Tekol AKP vizyonunu ve Kandıra’nın menfaatlerini düşünerek hareket etmek gerektiğini vurguladı. “Siyasette asıl amaç millete hizmettir. Yıllarca bunun bilinci ile siyaset yaptım. Kandıra köyleri bizi ve partimizi çok iyi tanıyor ve yapılan hizmetleri görüyor. Bizim iktidarımız ve misyonumuz; Cumhuriyet tarihinde rekor kıran projelere, hizmetlere imza atmaktadır. Bunlar, bu hizmetler kurucusu olduğum partimin adına son derece gurur vericidir. İşte bu hizmet aşkı bizi adaylığa, bu sorumluluğu almaya yöneltmiştir. Başbakanımızın dediği gibi bizim için halka hizmet Hakka hizmettir. Tüm köylerimiz daha iyi hizmet alsın diye, daha güzel olsun diye uğraşacağız, hedefimiz bu” dedi.

22 Kasım 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR