İş Bankası’ndan tarım projesi

      İş Bankası’nın İstanbul’da düzenlediği “Tarım Bankacılığı Vizyon Toplantısı”nda konuşan İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Suat İnce, 2012 yılı b...

BÜYÜT

 

 

 

İş Bankası’nın İstanbul’da düzenlediği “Tarım Bankacılığı Vizyon Toplantısı”nda konuşan İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Suat İnce, 2012 yılı başında “Sektörel İhtisas Bankacılığı Birimi”ni faaliyete geçirerek tarım sektörüne yönelik mevcut çalışmaları yeni ve daha odaklı bir bakış açısı ile ele almaya başladıklarını söyledi.

 

KREDİ MİKTARI ARTTI

Tarım sektörüne kullandırdıkları nakdi kredilerin bakiyesinin 2013 yılında 2012 yılına göre  yüzde 45 artış ile 1,8 milyar TL’ye ulaştığına dikkat çeken İnce, “Bu odaklanmanın ve stratejinin bir devamı olarak şimdi de çiftçilerimize özel hizmet verebilmek amacıyla belirli şubelerimizde ‘tarım bankacılığı servislerini’ kuruyoruz. Tarım sektörünün gelecekteki önemini hesaba katarak bu çözümü benimsedik” dedi.

 

İKİ PROJE DAHA

Bu sene başında, Kredi Kayıt Bürosu AŞ tarafından hizmete sunulan “Tarım Kredileri Değerlendirme Sistemi (TARDES)” İş Bankası müşterilerinin kredi taleplerinin değerlendirilmesinde kullanılmaya başlandı. Bankada bunun yanı sıra, çok sayıdaki mevcut tarım kredi ürün ve hizmetlerine yenileri eklendi ve “tarım skor kartı” uygulaması hayata geçirildi.

 

26 Nisan 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR