Memurlar kravat taktı

Kamu Kurum ve Kuruluşlarında görevli memur, sözleşmeli personel, geçici personel ve hizmetlilerin yaz kıyafeti uygulaması 15 Eylül Perşembe tarihinde...

BÜYÜT

Kamu Kurum ve Kuruluşlarında görevli memur, sözleşmeli personel, geçici personel ve hizmetlilerin yaz kıyafeti uygulaması 15 Eylül Perşembe tarihinde sona ermektedir.
 
Buna göre 15.09.2011 tarihinden itibaren kışlık kıyafet giyilecek olup, bürolarda görevli kadın ve erkek personel 25 Ekim 1982 gün ve 17849 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren yönetmelik ve bu yönetmeliğin 5. Maddesinin (a) bendinde yapılan ve 03 Ocak 2002 tarih ve 24629 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan değişliğe uygun kılık-kıyafetle çalışabileceklerdir.
 
Resmi elbise (üniforma) giymek zorunda olanlar, ilgili kurum ve kuruluşun özel yönetmeliklerinde belirtilen usul ve esaslara tabidir.

16 Eylül 2011 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR