AKP’liler erken seçim koalisyonu konuştu

Parti binasındaki toplantıya AKP milletvekilleri Cemalettin Kaflı, Mehmet Akif Yılmaz, İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Darıca Belediye Başkanı Şükrü Kara...

BÜYÜT

Parti binasındaki toplantıya AKP milletvekilleri Cemalettin Kaflı, Mehmet Akif Yılmaz, İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık ve çok sayıda partili katıldı.

 

“HERKES ELİNİ TAŞIN ALTINA KOYSUN”

Toplantıda konuşan il başkanı Şemsettin Ceyhan’ın gündeminde erken seçim ve koalisyon görüşmeleri vardı. Parti olarak seçim sonuçlarından gerekli dersi çıkardıklarını dile getiren Ceyhan, “Bizler ister koalisyon olsun, ister erken seçim olsun, teşkilatlarımızla her türlü çalışmaya hazırız. Geçtiğimiz dönemki seçimlerden büyük ders aldık. Bu süreçte partililerimize büyük görev düşüyor. Herkes elini taşın altına koymalı” dedi.

 

“HALKTAN KOPMADIK”

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak ise konuşmasında, “Bugüne kadar yaptıklarımızın en az iki katı hizmet üretemezsek kendimizi başarısız sayarız. Bu dönemde yapacağımız projelerle Darıca marka olacaktır. İlçemiz, eğitim, sağlık, spor ve turizm başta olmak üzere her alanda örnek gösterilen bir yaşam merkezi haline gelecek. Halkımızdan hiçbir zaman kopmadık” diye konuştu.

08 Ağustos 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR