Başkan’dan Gölcüklü ailelere taziye

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ile Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, denizde yaşadıkları kaza sonucu hayatını kaybede...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ile Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, denizde yaşadıkları kaza sonucu hayatını kaybeden Deniz Astsubay Selçuk Korkmazoğlu ile Hasan Fatihoğlu’nun ailelerine taziye ziyaretinde bulundu. Başkanlar Karaosmanoğlu ile Ellibeş, kazada hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, geride kalan acılı ailelerine de sabırlar diledi.

HER İKİ AİLENİN ACISINI PAYLAŞTILAR
Gölcük’te balık tutmak için sandalla açıldıkları sırada dalgalara yakalanan ve bindikleri sandalın alabora olması sonucu boğularak hayatını kaybeden Deniz Astsubay Selçuk Korkmazoğlu(42) ile Hasan Fatihoğlu(13)’nun komşu olan ailelerinin Şehitler Mahallesi’ndeki evlerine konuk olan Başkanlar Karaosmanoğlu ile Ellibeş, her iki ailenin acısını paylaştı ve teselli etmeye çalıştı.

ACILI BABA OLAYI ANLATTI
Başkanlar Karaosmanoğlu ile Ellibeş, ilk olarak deniz kazasında hayatını kaybeden Hasan Fatihoğlu’nun ailesini ziyaret etti. Kaza sırasında teknede bulunan acılı baba Ahmet Fatihoğlu ile ailesine başsağlığı dileklerini ileten Başkanlar Karaosmanoğlu ile Ellibeş, kaza anında yaşananları dinledi. Olayda oğlunu kaybeden baba Ahmet Fatihoğlu, kaza anını Başkanlar Karaosmanoğlu ile Ellibeş’e anlattı.

BAŞSAĞLIĞI DİLEKLERİNİ İLETTİLER
Başkanlar Karaosmanoğlu ile Ellibeş, daha sonra Fatihoğlu ailesiyle komşu olan ve aynı acıyı paylaşan Deniz Astsubay Selçuk Korkmazoğlu(42)’nun ailesini ziyaret etti. Kazada hayatını kaybeden Deniz Astsubay Korkmazoğlu’nun ailesine başsağlığı dileklerini ileten Başkanlar Karaosmanoğlu ile Ellibeş, kaza anında teknede bulunan oğlu Uğur Korkmazoğlu’nun da acısını paylaştı. Başkanlar Karaosmanoğlu ile Ellibeş, kazada oğlunu kaybeden Ahmet Fatihoğlu ile babasını kaybeden Uğur Korkmazoğlu ve ailelerine başsağlığı dileklerini iletti.

09 Ağustos 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR