Eski Dostlar 46 yıldır toplanıyor

1966 yılında rahmetli Mustafa Ersoy, Fikret Balcı ve Emin Saka tarafından kurulan Kocaeli ve Kocaelispor'u sevenlerin bir araya geldiği "Eski Dostlar"...

BÜYÜT

1966 yılında rahmetli Mustafa Ersoy, Fikret Balcı ve Emin Saka tarafından kurulan Kocaeli ve Kocaelispor'u sevenlerin bir araya geldiği "Eski Dostlar" gurubu Ömür Restoran’da toplandı.

Eski Dostların 46. yıldır sürdürdüğü Ömür Restoran’da gerçekleşen 327. geleneksel aylık yemekli toplantısına Av. Yılmaz Güler ev sahipliği yaptı. Av. Yılmaz Güler’in ev sahipliğinde Ömür Restoran’da gerçekleşen eski dostların 327.ci toplantısına; İşadamı Çetin Atan, Şükrü Kuşaksız, eski Kocaeli Milletvekili ve İzmit Belediye Başkanı Erol Köse, sanayici Günay Gülcü, Nasut Kayalı, kuyumcu Şenol Mandacı, emekli Defterdar Rıza Saka, müteahhit Hüseyin Kuru, Ünal Özpir, Cemal Akdoğan, Reha Yıldırım, Mahir Dönmez, Oktay Ok, Enver Kılıç, emekli Albay Rahmi Tüfekçi, Yücel Boran, Hilmi Girgin, Kuyumcu Selahattin Öztop, Sanayici İshak Aktaş, Remzi Aybar, kuyumcu Ramazan Kadıçeşme, Zafer Ersoy, emekli Albay Hamza Baştürk, Yıldırım Akyollu, eski Sendikacı Durmuş Ali Yalnız, Cevdet Bağdat, TV 41 Genel Müdürü Orhan Balcı, Prof. Dr. Cüneyt Özkürkçügil ve Cemali Çamdalı katıldı.

EROL KÖSE’DEN ŞARKI
Eski Dostların 327. Toplantısına katılanlar Av. Yılmaz Güler ve Mahir Dönmez’in şiirleri, Erol Köse’nin seslendirdiği şarkılarla unutulmayacakları bir akşamı yaşadı. Eski Dostlar Gurubunun 327. toplantısı Av. Yılmaz Güler’in 328. buluşmaya ev sahipliği yapacak Nasut Kayalı’ya listeyi teslim etmesi ile sona erdi.

07 Şubat 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR