Elgin: Size İzmit Belediyesi’nden malzeme çıkmaz

İzmit Belediyesi Meclis üyesi ve Başkan Koordinatörü İbrahim Elgin, CHP İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya’nın yaptığı açıklamalarla ilgili ser...

BÜYÜT

İzmit Belediyesi Meclis üyesi ve Başkan Koordinatörü İbrahim Elgin, CHP İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya’nın yaptığı açıklamalarla ilgili serzenişte bulundu. CHP’li başkanının yaptığı açıklamalarla baltayı taşa vurduğunu, vurdukça da hem baltasını hem de mensubu olduğu partisini körelttiğini belirten Elgin, “Küçükkaya şimdi de belediye çalışanlarımızla ilgili eleştiride bulunarak bir kez daha yaşadığı kenti tanımadığını ortaya koymuştur” dedi.

 

“AYNI ACEMİLİĞİ SÜRDÜRÜYOR”

İbrahim Elgin, Mehmet Ümit  Küçükkaya’nın daha önce de Kültür Tepesi ve şelale ile ilgili yaptığı açıklamalarda İzmit’e ne kadar yabancı olduğunu ortaya koyduğunu kaydederek, “Yine aynı acemiliğini devam ettirip belediyemizin çalışanlarıyla ilgili eleştirilerde bulunarak yaşadığı kenti tanımadığı gibi İzmit Belediyesi’ni de tanımadığı yanlışlığını sürdürmüştür” ifadesine yer verdi.

 

“10 YIL ÖNCEYİ UNUTMUŞLAR”

Elgin, “İzmit Belediyemiz işçisine ve sendikasına tek kuruş borcu olmayan bir belediyedir.  CHP İlçe Başkanı, taşeron işçilerinin haklarını alıp almadığını takip edeceğini söyleyerek komik duruma düşmüştür. Sayın Başkan, 10 yıl önceki CHP Belediye Başkanları dönemindeki  belediye çalışanlarının durumunu çabuk unutmuşa benziyor” dedi.

 

“YALANCI ÇOBAN DURUMUNA DÜŞMEYİN”

İbrahim Elgin son olarak, “CHP’li ilçe başkanına tavsiyemiz size, İzmit Belediyesi’nden malzeme çıkmaz. Çünkü yaptığınız her açıklamada komik duruma düşüp, kimseyi inandıramıyorsunuz. Meşhur hikayedeki yalancı çobanın durumuna düşmemenizi tavsiye ederiz” şeklinde konuştu.

31 Ekim 2014 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR