Sönmezoğlu’ndan Doğan’a teşekkür

Kocaeli İl Müftüsü Mehmet Sönmezoğlu, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı ziyaret etti. Başkan Doğan’ın makamında gerçekleşen ziyarete Kocaeli...

BÜYÜT

Kocaeli İl Müftüsü Mehmet Sönmezoğlu, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı ziyaret etti. Başkan Doğan’ın makamında gerçekleşen ziyarete Kocaeli Hafızlık ve İslam İlimleri Derneği Başkanı Ali Bulut da katıldı. Müftü Sönmezoğlu, Çayırköy mevkiinde Kocaeli Müftülüğü, Büyükşehir Belediyesi, İzmit Belediyesi, Kocaeli Hafızlık ve İslam İlimleri Derneği ile Gölkay Cami ve Kuran Kursu Derneği’nin işbirliğinde yapılacak olan 250 kişilik yatılı Kur'an kursu hakkında  Doğan’a bilgi verdi.

 

‘BÜYÜK KATKINIZ VAR’

Mehmet Sönmezoğlu, Başkan Doğan’a cami ve Kur’an kurslarına gösterdiği  ilgi için teşekkür ederek, ‘Bugün İzmit’teki bütün cami ve Kur’an kurslarının temizliği İzmit Belediyesi tarafından yapılıyor. Ayrıca sadece cami temizliği değil, camilerin kursların çevre düzenlemeleriyle eksiklerinin giderilmesinde de büyük katkınız var. Sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır” dedi.

 

‘HUZUR VERİYOR’

Başkan Doğan’da göreve geldikleri 5 yıl önce  cami ve çemenlerinin temizliği için özel bir ekip  kurulduğunu bu ekibin düzenli şekilde camilerle cemevlerinin temizliğini yerine getirdiğini ifade ederek, ‘Camilerimizin, cemevlerimizin ihtiyaçlarının giderilmesine katkı sağlamak bizlere ayrı bir huzur veriyor” şeklinde konuştu.

28 Eylül 2014 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR