“İzmit sağlıkta çağ atladı”

  Milletvekilliği döneminde sağlık alanında yapılan çalışmalara büyük destek veren ve Belediye Başkanlığı döneminde de bu desteği sürdüren İzmit Beled...

BÜYÜT

 

Milletvekilliği döneminde sağlık alanında yapılan çalışmalara büyük destek veren ve Belediye Başkanlığı döneminde de bu desteği sürdüren İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Yenişehir Mahallesi’nde hizmet veren Refleks Akademi Refleksoloji Merkezi’ni ziyaret etti.

Refleks Akademi Refleksoloji Merkezi’nin çalışmaları hakkında bilgi alan Başkan Nevzat Doğan, İzmit’in sağlık konusundaki durumu hakkında da değerlendirmelerde bulundu. Doğan “Şehrimizi sağlık konusunda önemli çalışmalar yaptık. 37 sağlık ocağının kurdelesini kestik. Sopalı Hastanesi’nin yenilenmesi için çaba gösterdik. Kanser, çocuk, kadın doğum hastanelerini başta olmak üzere 13 tane hastane binasını hizmete açtık. 10 - 15 kişilik koğuşlardan özel odalara, prefabrik hastanelerden donanımlı hastanlere geçtik.  Şehrimiz adete bir değil birkaç çağ atladı” dedi.

DOĞAN’IN BÜYÜK EMEĞİ VAR

 

Refleks Akademi Refleksoloji Merkezi’nin sahibi ve Refleksolog Bilal Yalçıner, Başkan Doğan’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek “ Başkan Doğan milletvekilliğinden bugüne sağlık konusunda önemli adımların atılmasını sağladı. Bugün gelinen noktada kendisinin emeği büyüktür” dedi.

31 Ocak 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR