Karamürsel Alp Bilgievi öğrencilerinden muhteşem sergi

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Karamürsel Alp Bilgievi öğrencileri yaz boyunca yaptıkları resimlerden oluşan karma bir re...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Karamürsel Alp Bilgievi öğrencileri yaz boyunca yaptıkları resimlerden oluşan karma bir resim sergisi açtı. Birbirinden güzel eserlerin yer aldığı sergi, bilgievi öğrencilerinin yeteneklerini bir kez daha gözler önüne serdi.

 

AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİRDİLER

Karamürsel Alp Bilgievi’ndeki resim sergisinin açılış kurdelesini bilgievi idari koordinatörü Kemal Ceylan, Gölcük Barbaros Hayrettin Paşa Bilgievi idarecisi Hasan Şenol, Karamürsel Alp Bilgievi idarecisi Cihat Şekerci, resim öğretmeni Elif Özdemir ve Ülkü Kayın beraber kesti.

 

FARKLI TEKNİKLER YER ALDI

Karma resim sergisinde öğrencilerin yaptıkları tuval üzerine resim çalışmalarının yanı sıra maske boyama, karakalem, resim tamamlama, hikaye tamamlama, noktalama ve taş boyama gibi çalışmalar yer aldı.

 

ÖĞRENCİLERİN RESİM YETENEĞİ GÖZ DOLDURDU

Sergide 8. sınıf öğrencilerinden Yücel Berra Çetiner’in iki buçuk ay uğraşarak yaptığı ve noktalama tekniğiyle ortaya çıkarılan kelebek çalışması serginin en dikkat çekici eseri oldu. Ayrıca bilgievi öğrencilerinin resim kabiliyetleri de yine sergide bir kez daha gözler önüne serildi. Öğrencilerin farklı resim tekniklerine olan hakimiyetleri sergiyi gezenlerden tam not aldı.

 

PAZAR GÜNÜNE KADAR İZLENEBİLİNİR

Karma Resim Sergisi, 21 Eylül Pazar gününe kadar Karamürsel Alp Bilgievi’nde gezilebilir.

18 Eylül 2014 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Kocaeli için kar uyarısı! mask
Kocaeli için kar uyarısı!

iPhone X, Türk Telekom mağazalarında mask
iPhone X, Türk Telekom mağazalarında
Otel odasında ölü bulundu! mask
Otel odasında ölü bulundu!
2 polis tecavüzden tutuklandı! mask
2 polis tecavüzden tutuklandı!
Salim Dervişoğlu’na 10 istekli mask
Salim Dervişoğlu’na 10 istekli
Tevfik Seno’da güvenlik zafiyeti! mask
Tevfik Seno’da güvenlik zafiyeti!

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR